Kökenlere geri dönmek, Paris’in saf büyüdüğü o capcanlı zamana saygı duyuyormuşçasına, yeni bir Belle Époque ile kendini ifade eden yüksek bir topluma yol açar. Terzilik protokolünün zevklerine geri dönüyorum. Belli bir dandyism, kültür derinliğine dayalı stilleri ve türleri birleştirir. Romantizmin temellerine geri dönüp Art Nouveau’yu kıyafetlere aktarma.

Louis Vuitton İlkbahar – Yaz 2020 defilesi Paris’te sergilendi

Tekilliğin coşkusunu kutlayan bir topluluk icat etmek. Ve nihayet, bir yakalama olarak kabul edilen cattleya orkidelerinin bir imzası olarak benimsendi, en üst seviyedeki hassaslaştırmanın kimerik sembolü gibi yakaya giyildi. Louis Vuitton, kendi tarihinin ipucunu alır ve 20. yüzyılın rüya gibi şafağı ve onu hatırlamayı özleyen 21. yüzyılın iki asır yüzyılını bir araya getirir.

It’s Okay to Cry

Sanatçı Sophie, Woodkid’in katılımıyla özel olarak Louis Vuitton için üretilmiş olan “Ağlamada Tamam” ın (It’s Okay to Cry ) genişletilmiş bir versiyonunda ekranda beliriyor.
Bu gösteri için kullanılan odun tamamen Fransa’da sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan (Landes bölgesinden% 100 PEFC sertifikalı deniz çamı odunu) elde edildi. Gösteriden sonra, dekor için kullanılan tüm odun, çevreyi korumak için, sanatsal eserlerden geri dönüşüm ve dönüşüm sağlamak olan ArtStock ile ortaklığın bir parçası olarak yeniden kullanılmak üzere bağışlanacak. Yapının şeffaf kısmı bu gösteri için özel olarak kiralandı.