Türkiye’nin göz çevresi ve yüze odaklı ilk estetik kliniği “Revo Facial Aesthetics”, önceki gün düzenlenen özel davetle açıldı. Cemiyet hayatından birçok ismin katıldığı davette, cerrahi ve medikal çözümlerin ötesinde ruhu besleyen “iyi yaşam” felsefesine dair uygulamalar tanıtıldı.

Oküloplasti odağıyla özellikle yüz ve göz çevresinde yepyeni açılımlara imza atan ve sağlıklı yaş alma üzerine bütünsel bir yaklaşım sunan Revo Klinik, Levent’te hizmet vermeye başladı. Kliniğin açılış davetine; Feryal Gülman, Arzu Kunt, İpek Develi, Burcu Hanif, Berrin Ak, Aytül Fıratoğlu, Gülden Büyükuçak, Sibel Karakaşlı, Sedef Karamehmet gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Revo Klinik açılışı Levent’te gerçekleşti

Revo Klinik’in hayata geçiriliş hikayesini aktararak davetlilere hoş geldiniz diyen Erikoğlu Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Onur Erikoğlu, açılışa katılan konuklarıyla yakından ilgilendi. Davette Op. Dr. İskender Alkın Solmaz Okulaplasti hakkında bilgiler verirken, Dr. Nagihan Sahillioğlu ise estetik yöntemlere farklı bir bakış açısı getiren Revo Klinik’in “iyi yaşam” felsefesini konuklarla paylaştı.

Toplumdaki güzellik algısının tek tipleştiği ve güzel olmak için çok ciddi cerrahi operasyonların zorunluluk gibi gösterildiği düşüncesine karşı Revo Klinik; güzelliği keskin çözümler ve standartlaşmış kalıpların dışına çıkartarak, cildinizin doğasına ve iç huzurunuza özen gösterdiğiniz bir anlayışla toplumdaki “yaş alma” olgusuna olan bakış açısını değiştirmeyi hedefliyor.