Fransa’nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore’nin şifalı bitkilerinin eşsiz uyumu ile geliştirilen Jowaé’nin nemlendirici yüz kremleri cildinizin yaz boyu maruz kaldığı güneş, kum, deniz etkilerine karşı yenileyici ve tazeleyici seçenekler sunuyor.

Yazı bitirmeye hazırlanırken doğal içerikleri ile Jowaé nemlendirme etkili cilt bakım serisi sıcak, su kaybı, deniz ve güneş gibi çevresel faktörlerden yorulan cildinize yepyeni enerji kaynakları sağlıyor! Kışın soğuklarına cildinizi hazırlıyor, bakım ritüelinizi oluşturuyor!

Hafif Dokulu Nemlendirici Krem – Tüm Cilt Tipleri İçin

Sakura Çiçeği Özlü
Jowaé Hafif Dokulu Nemlendirici Krem, sakura çiçeği suyu ile cildinizin ihtiyacı olan canlandırıcı ve nemlendirici etkiyi sunuyor. Mevsim yorgunluğunu yüzünüzden atmak için cildinize E vitamini ve ışıltı kaynağı olan antioksidan etkili lumifenol ile cildi korumaya alıyor ve güçlendiriyor. %88 doğal içeriği ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan krem hafif jel yapısı ile ciltte hızlıca emiliyor ve yasemin çiçeği notası ile taze bir his sağlıyor. Yaz sonrası bakımınızın vazgeçilmezi olacak olan Jowaé Hafif Dokulu Nemlendirici Krem sabah ve akşam dairesel hareketler ile yüzünüze uygulanıyor.

Yoğun Dokulu Nemlendirici Krem – Tüm Cilt Tipleri İçin

Sakura Çiçeği Özlü
Yaz mevsiminin cildinizde bıraktığı hasarlara karşı yoğun nemlendirici ve rahatlatıcı etki sağlayan Jowaé Yoğun Dokulu Nemlendirici Krem içeriğindeki antioksidan etkili lumifenol ve sakura çiçeği suyu ile hücrelere besleyici ve canlandırıcı etki sunuyor. Özellikle kuru cilt tipleri ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olan krem cilt tarafından hızlıca emiliyor ve 8 saate kadar nemlendirme aksiyonu sağlıyor. Asya esintili formülü ile cilt dokusunu taze ve ışıltılı bir görünüme kazandırarak yaz sonrası bakımınızın vazgeçilmezi olacak olan Jowaé Yoğun Dokulu Nemlendirici Krem sabah ve akşam dairesel hareketler ile yüzünüze uygulanıyor.

Yorgunluk Karşıtı Enerji Verici Nemlendirici Jel Krem – Yorgun Ciltler İçin
Kumkuat Özlü

Eşsiz bir canlandırma etkisi sunan Jowaé Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Jel Krem, cildin ihtiyacı olan nemi kazandırarak taze bir görünüm sunuyor. Yazın maruz kalınan dış etkenlere ve hızlı hayat temposuna karşı kalkan oluşturan jel krem antioksidan etkili lumifenol, C vitamini deposu kumkuat özleri ve günlük enerji kaynağı kafein ile cildinizdeki yorgunluk belirtilerine savaş açıyor! Hafif jel yapısı ile sabah/akşam temiz cilde uygulanan jel-krem, yaz sonu yorgunluk belirtilerine karşı cildinizin ihtiyacı olan enerjiyi en doğal şekilde sunuyor.