Ariş Pırlanta, hayatınızın en mutlu gününü pırlantanın eşsiz ışıltısıyla taçlandırıyor. Sonsuz aşkla çarpan iki yüreğin mutlu birlikteliğine pırlantayla eşlik eden Ariş, bu özel gün için birbirinden şık tasarımlar sunuyor.

Birbirini seven iki kişinin, mutluluğa aşkla attığı imzasıdır evlilik… Mücevher ise evliliğe atılan ilk adımın vazgeçilmez ışıltısı. Ariş, yaşam boyu mutluluğa atılan adımlarınıza pırlanta ışıltısı katıyor. İster klasikten vazgeçmeyenlere ister trendlerin sıkı takipçilerine, gelinlerin güzelliğini süsleyecek sayısız seçenek sunuyor.

Ariş Pırlanta özel gün tasarımları raflarda yerini aldı

Eşsiz ışıltılar, zengin seçenekler

Ariş Pırlanta Evlilik Koleksiyonu’nda klasik çizgilerle, son dönem trendlerini ustalıkla buluşturuyor. Ariş Pırlanta’nın zengin evlilik koleksiyonunda tektaşlardan beştaşlara, setlerden alyanslara pek çok seçenek bulunuyor.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Tektaş – Alyans Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.