Hem sosyal medya fenomeni hem de yazar Selen Pınar Işık (Pucca) ile oyuncu eşi Osman Karagöz arasında anlaşmazlık çıktı. Çiftin boşanma kararı aldıkları iddiaları ortaya çıktı. 2015 yılında evlenen çiftin 2017’de dünyaya gelen ‘Batı’ adında bir oğulları var.

Pucca ve Osman Karagöz boşanıyor mu?

Boşanmayı isteyen tarafın ise Pucca olduğu söyleniyor. Bu iddialara ise Osman Karagöz sosyal medya üzerinden cevap verdi. İşte o yazı!

Serhat Osman Karagöz’den barışma çağrısı:Ben olsam beni bırakmazdım

“Ya hacı biliyorum ben çok iyi bir adam olamadım. Bu konuşmalara nereden başlanır onu da pek çözemiyorum ama bekarken hayatımın kendi içinde en kaybolduğu anda evlendim. Düzenli hayata ayak uydurmam ilk başlarda zaman aldı ya evden çıkmadım asosyal oldum ya çok sosyal olup saçmaladım, ortasını bulamadım daha doğrusu. Sonra karım hamile kaldı, bir dış gebelik geçirdi, iç kanamadan gidiyordu kadın. Tam o psikolojiden çıktı hamile kaldı ve ben bütün bu olanların arasında ne olduğunu anlamadan onu yalnız bıraktım. Çünkü ben de neyin ne olduğunu anlamıyordum . Aptalca kararlar verdim hayatımın her evresinde olduğu gibi. Onun içten içe çığlıklarını duymadım. Sanırım bencillik yaptım biraz. Ben karımı seviyorum ve düzeleceğini biliyorum bu durumun. Biz seninle daha ne yollar aşacağız, başındayız daha dur. Ben ilk sınavda kağıdıma bakabilir miyim aptallığını yapmış olabilirim. Depresyonunu anlamadım, değişimine ayak uyduramadım, korktum. Bunu da atlatırız. İllet, cazgır, inatçı bir kadın olmana rağmen ben seni böyle seviyorum. Bi de Pınar’a söyleyin beni engellemiş direct mesajlarım durmuyor, yürüyen yürüyene, ben olsam beni bırakmazdım.”

Fotoğraflar
 

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar

Fotoğraflar