Pantene’in son 30 yılda getirdiği en büyük şampuan inovasyonu şimdi Türkiye’de!

Dünyanın bir numaralı* saç bakım markası Pantene, güçlendirici Pro-V besin takviyelerinin saça nüfuz etmesini sağlayan yepyeni şampuanları ve saç bakım kremleri ile yıkadıkça saçtaki besinlerin kaybolmasına yol açan sıradan şampuanların aksine saça ihtiyacı olan besinleri geri veriyor. Bu inovasyon ile birlikte saç bakım ürün yelpazesini daha da genişleten Pantene, saçın ihtiyacı olan şampuan, saç kremi ve bakım kürü etkisini de tek üründe, yeni 3ü1 Arada şampuan ile tüketicilerle buluşturuyor.

Nasıl güçlü ve sağlıklı bir vücut için doğru besinler gerekiyorsa; saç da en iyi halini korumak için besine ihtiyaç duyar. Kadınların %50’si, ideal bir şampuanın saçı ihtiyaç duyduğu besleyici maddelerle besleyeceğini belirtiyor. Pantene’in besin takviyesi ile geliştirilen yeni şampuan ve saç bakım kremi serileri şimdi tam olarak bunu yapabiliyor. Günümüzde kadınların en büyük ihtiyaçlarından biri olan hızlı ve etkili saç bakım çözümlerini tüketicilere sunan Pantene, bu inovasyon ile beraber, tek bir hamlede güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak için şampuan, saç kremi ve bakım kürü etkisini bir araya getiren 3ü1 Arada şampuan formülüyle de saç bakımda çığır açmaya hazırlanıyor.

Pantene’in çığır açan yeni formülü temizliğin ötesine geçiyor. Yağlar bakımından zengin, patentli Pro-V Nutrient Blend besin takviyesi ile saçın derinliklerine ulaşarak içeriden güçlenmesini sağlıyor. Formülün içeriğindeki saç bakım kremi, saça ağırlık vermeden saçı zenginleştirip beslemek için şampuanla mükemmel bir kombinasyon sağlıyor. Böylece saç; güç, gözle görülür sağlık ve parlaklık için besleyici terapi dokunuşu elde ediyor.

Pantene Türkiye Marka Elçisi Neslihan Atagül Doğulu, “Pantene’in yeni şampuan ve saç bakım kremi serilerindeki besin takviyeleri ile en yoğun olduğum dönemlerde bile saçımın ihtiyacı olan tüm bakımı hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebiliyorum. 100% daha güçlü ve daha sağlıklı görünen saçlar için yeni Pantene şampuan ve saç bakım kremlerini kullanabilirsiniz.” dedi.