27 mağazası ve online alışveriş sitesi decathlon.com.tr ile 70 farklı spor dalında binlerce ürün sunan Decathlon’da yepyeni bir uygulama başladı. Decathlon’un belirlediği ürünlerden ilgilendiğiniz ürünü satın almadan önce 72 saat boyunca hiçbir bedel ödemeden mağaza dışında test edebiliyorsunuz. Samsun Piazza , Forum İstanbul ve Marmara Forum Bayrampaşa, Ankara Kentpark mağazalarında hayata geçen uygulama bu hafta içerisinde tüm Decathlon mağazalarında başlayacak.

Decathlon’dan satın almak istediğiniz ürünü öncesinde 3 gün test edebilirsiniz!

Satın alma zorunluluğu olmadan 3 gün boyunca ücretsiz test imkanı sunan uygulamadan yararlanabilmeniz için Decathlon hesap üyesi olmanız yeterli.

Geçtiğimiz günlerde, Viaport ve Torium mağazalarını açarak 27 mağazaya ulaşan Decahlon, yenilikçi uygulamalarla alışveriş deneyimini güçlendirmeye devam ediyor. Decathlon, yakın zamanda mağazada bulunamayan ürünler için mağazadan sipariş verme imkanı sunan KIOSK uygulamasını ve internetten ayırtıp mağazadan satın alma imkanı sunan e-rezervasyon uygulamasını da hayata geçirmişti.

Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunması.