Deborah Milano’nun yeni koleksiyonu Camouflage ile göz kamaştırmaya hazır mısınız? Sadece Watsons’ta ve watsons.com.tr’de satışa sunulan yeni koleksiyon ile baharı canlı ve pürüzsüz bir ciltle karşılayın.

İtalyan kozmetik markası Deborah Milano, kusursuz İtalyan estetiğini yeni koleksiyonu Camouflage ile sizlere sunuyor.

Herkesin gözü üzerinizde olacak

Kusursuzluğu hedefleyerek cilt kusurlarını örtmeye ve doğal bir görünüm sağlamaya yardımcı olan yeni Camouflage Koleksiyonu Makyaj Bazı, Stick Fondöten, Kapatıcı Paleti’nden oluşuyor.

Makyaj Bazı

Hem tek başına hem de fondötenin altına uygulanabilen makyaj bazı, cilt tonunu eşitlerken gözenekleri kapatmaya ve ciltteki çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. İki farklı renk çeşidiyle sunulan makyaj bazında, yeşil renk ciltteki kızarıklık görünümünü örterken lila rengi ise solgun ciltleri aydınlatarak tende canlı bir görünüm sağlıyor.

Stick Fondöten

Ciltte yağlı ve ağır bir görünüm oluşturmadan kusurları mükemmel bir şekilde kapatmaya ve cildi beslemeye yardımcı olur. Açık ve koyu olmak üzere iki renk seçeneği sunulan Stick Fondöten, kolay uygulanabilen yapısıyla kullanım kolaylığı sunuyor.

Kapatıcı Paleti

Her cilt tipine uygun olarak tasarlanan ve altı farklı renk tonundan oluşan Kapatıcı Paleti ile cildiniz bakımlı ve aydınlık bir görünüm kazanıyor. Cilt lekelerini, göz altı halkalarını ve morluklarını kapatmaya yardımcı olan Kapatıcı Paleti ideal renk tonunu elde etmek için karıştırılabilen yapısıyla makyajı tamamlıyor.

Deborah Camouflage Stick Fondöten: 44,90 TL

Deborah Kapatıcı Paleti: 55,00 TL

Deborah Makyaj Bazı: 42,90 TL