Romantik ve ince işçiliği referans alan MACHKA 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda öne çıkan gece elbiseleri ılık bahar düğünlerinden akşamüstü davetlerine kadar zarif ve feminen bir seçki sunuyor.

El işçiliğiyle harmanlanan özel davet elbiseleri

Machka kadınının kusursuz zarafetini tamamlayan ve ince el işçiliğiyle harmanlanan gece ve kokteyl elbiseleri zarif davetlerde tüm ışıltısıyla ortaya çıkıyor.

Davetlerin ikonik görünümüne vurgu

Modern ve romantik bir tavır sergileyen elbiselerin yanı sıra bele vurgu yapan taş işlemeli kemerlerle şekillenen dar kesimli elbiseler partilerin tamamlayıcısı olarak ortaya çıkarken taşlarla parıltıyı yansıtan feminen elbiseler ve etekler davetlerin ikonik görünümüne vurgu yapıyor.

Modern tavırlı romantik elbiseler

Kruvaze, lüks jakarlı godeli bomber ve koton gabardin ceketler sezonda yakası geniş ve belirgin cep detaylarıyla şekillenirken vücudu saran saten düşes pardösüler, modern tavırlı romantik elbiselerle göz alıcı bir bütünlük sağlıyor.

Güneşi yansıtan sarılar, soft pudralar ve gökyüzüne gönderme yapan pastel maviler sade beyazlarla kombinlenerek sezonun büyüsü altına giriyor.

Pudra elbise

Nar çiçeği elbise

Siyah omuzları tül elbise

Siyah etekleri tül elbise

Fuşya tek kolu volanlı elbise

Yeşil belinden fırfırlı elbise