Stil sahibi tasarımlar, genç marka ruhunda hayat buluyor

Be.Gem, stil düşkünü, ışıltılı tasarımlara tutkun, farklı olmaktan korkmayan kadınlara el işçiliğiyle özel üretilen tasarımlar sunuyor. Kraliçe Elizabeth’in ikonikleşmiş inci kolyesinden ilham alan Be.Gem Lilibeths Koleksiyonu, hem gece hem de gündüz kullanılabilen şık tasarımıyla, gündelik stilin ayrılmaz bir parçası oluyor.

Değerli taşların pırıltısını, altının asaletiyle buluşturarak zamansız tasarımlar sunan Be.Gem, her genç kadının mücevher kutusunda yer alacak ürünler tasarlıyor. Kraliçe Elizabeth’in ikonikleşmiş inci kolyesinden ilham alan Lilibeths Koleksiyonu, geleneksel tarzın en güzel tamamlayıcılarından olan incili tasarımıyla zamansız bir stil sunuyor.

El işçiliği ile özel üretilen zarif tasarımlar

Kullanana kendini değerli hissettiren tasarımıyla dikkat çeken inci kolyeler, kadınlara günün her anında şık, rahat ve modern çizgilerini koruyabilecekleri bir stil yaratmalarında yardımcı oluyor. Kraliçe Elizabeth’in asaletini tasarımlarına yansıtan marka, 14K sarı altın kullanılarak el işçiliği ile özel ürettiği kolyelerinde, ‘mayorka incisi’ kullanıyor.