‘Oh So Pop’ sloganıyla dünya trendlerini Türkiye’yle tanıştıran Pop Corner, Kanyon Alışveriş Merkezi’nde yeni mağazasını açtı.

Hızla değişen dünya trendlerini en yakından takip ederek eğlenceli ve erişilebilir ürünleri müşterileriyle buluşturan Pop Corner, yeni mağazasını Kanyon Alışveriş Merkezi’nde açtı. Izipizi, Chimi, The White Brand, Bling2O, Wouf gibi ikonik markaları sevenleri ile buluşturan Pop Corner, trend avcılarını Kanyon AVM -2. katta bulunan mağazasına davet ediyor.

‘Oh So Pop’ sloganıyla genç, dinamik ve cool markaları tarz tutkunları ve farklı olmayı sevenlerin beğenisine sunan Pop Corner, Kanyon AVM mağazasında KUF mum, Mysia Sabun, Kapka Emaye, Happy Ness gibi Türk tasarım markalarına da ev sahipliği yapıyor. Ayrıca Lexon hoparlör saat ve lamba gibi teknolojik ürünler, çocuklar icin Dthink gece lambaları öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

Her yaşa ve zevke hitap eden ikonik markaların laptop kılıfı, bel çantası, deniz gözlüğü, güneş gözlüğü, ekran gözlüğü, defter, takı, emaye tabak/bardak, sabun, hoparlör, lamba ve anahtarlık gibi özel ürünleri Pop Corner Kanyon AVM mağazasında trend avcılarını bekliyor.