Doğanın iyileştirici gücünü ve saflığını yüksek teknoloji ile birleştiren INCIA temiz ve %100 doğal içeriğiyle A’dan Z’ye bir sonbahar bakımı sunuyor. Cilt ihtiyaçları mevsime göre değişiklik gösterebiliyor. Sıcak günleri geride bıraktığımız sonbahar mevsiminde yazın olumsuz etkileriyle yıpranan dudaklarımız, kaş ve kirpiklerimiz ve cildimiz yoğun bir bakıma ihtiyaç duyuyor.


Sizi ve sevdiklerinizi doğa kadar hassas ve özenle koruyan INCIA, BioArge Laboratuvarları’nda onaylanan cilt ve kişisel bakım ürünleriyle cildiniz için en doğal ve sağlıklı çözümleri sunuyor.
Canlı ve gür kaş ve kirpikler için güçlendirici serum
Özellikle hassas kaş ve kirpiklerimiz sonbahar mevsiminde daha fazla dökülüp ekstra bakıma ihtiyaç duyabiliyor. INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum formülündeki doğal yağlarla kaş ve kirpiklerinizi besleyerek canlı bir görünüme kavuşmalarına yardımcı oluyor. INCIA Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum, içeriğindeki Argan, Tatlı Badem, Susam, Kayısı Çekirdeği ve Hint Yağı ile E vitamini sayesinde kaş ve kirpikleri besliyor ve dökülmeye karşı koruma sağlıyor. Mucizevi serum, kıl kökü hücrelerini besleyerek daha güçlü kaş ve kirpiklerin çıkmasına destek oluyor.
*Her 10 Kişiden 9’unda 4 haftada gözle görülür sonuç sunan Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum, kaş ve kirpiklerinizin daha sağlıklı uzamasını sağlıyor.
INCIA ile neme doymuş bakımlı dudaklar
Dudaklarda meydana gelen kurumalar ve çatlaklarla savaşan INCIA Dudak Besleyici’ler hoş kokuları ve yenilebilir formülleriyle dudaklarınızı yoğun neme kavuşturuyor. Dudak Besleyici’ler, Hindistan cevizli, Tarçınlı, Portakallı, Bergamot&Limonlu, Naneli aromaları ile farklı tercihler için alternatifler sunuyor.
Sadece yetişkinler için değil çocuklar için de özel ürünler sunan INCIA, Kids Portakallı ve Limonlu Dudak Besleyici’lerinin yenilebilir içerikleriyle de güvenle kullanılabiliyor.

Derinlemesine temizlenmiş sağlıklı bir cilt için: INCIA Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü
Yağlı ve karma ciltlerin kullanımı için özel olarak geliştirilen Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü içeriğindeki çay ağacı yağı sayesinde antiseptik bir özellik sunuyor ve cildin sebumunu dengeliyor. Özel formülündeki yoğun zeytinyağından gelen skualen maddesi ile de doku onarımına yardımcı oluyor. İçerdiği Hindistan cevizi yağı, ürüne köpürme özelliğini verirken Hint yağı ile birlikte sunduğu antibakteriyel yapısı sayesinde de cilt üzerinde doğal bir koruma bariyeri oluşturuyor.
Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum, Dudak Besleyici çeşitleri ve Doğal İpeksi Yüz Temizleme Köpüğü Ekim ayına özel 1 alana 1 hediye kampanyası ile kişisel bakımına özen gösterenleri bekliyor.