Günlük el ve yüz temizliği, sağlığımız için vazgeçilmez bakımların en başında geliyor. Siveno, el ve yüz temizliğinin vazgeçilmez parçası olan sıvı sabunlar için cilde zarar verici maddeler kullanılmadan hazırlanmış seçenekler sunuyor:

Siveno Doğal Sıvı Sabunlar
Tamamen doğal içerikleri sayesinde hassas bir cilt yapısına sahip bünyeler için ideal bir kullanım sağlayan ve tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan Siveno doğal sabunlar; zeytinyağlı ve defne yağlı olmak üzere iki farklı seçenekten oluşuyor. Özel üretim tekniği sayesinde serbest kostik içermeyen Siveno doğal sabunlar, cildin yapısını koruyarak güvenli bir temizleme sağlıyor.

Defne Yağının Derinlemesine Arındırıcı Etkisini Keşfedin!
Siveno Defne Yağlı Doğal Sıvı Sabun, defne yağının arındırıcı etkisi ile ellerinizi derinlemesine ve özenle temizliyor. Zeytinyağı ve hint yağının sayesinde cildin nem tutma yeteneğini artırarak cildin doğal yapısını koruyor.
Ellerinizi kurutmadan temizleyen ve tüm ailenin kullanımına uygun Defne Yağlı Doğal Sıvı Sabun sizi ve sevdiklerinizi önemsiyor.

İster Sıvı Sabun, İster Köpük Sabun…
Zeytinyağının hassas ciltler üzerindeki yatıştırıcı etkisinden ilham alınarak üretilen Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun ve Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabun zeytinyağı, sirke, hint yağı ve gliserinin muhteşem kombinasyonu sayesinde cildi zarar vermeden arındırıyor. Siveno, cildi temizlemeye yardım ederken nemlendirici, leke çıkarıcı ve sıkılaştırıcı özellikleri gibi cilt üzerinde olumlu etkileri olan sirkeyi, sıvı sabunlarda kireç önleme amaçlı kullanılan EDTA yerine tercih ediyor.

Hassas ciltlerde de rahatlıkla kullanılabilen Siveno Zeytinyağlı Doğal Sıvı Sabun cildi temizlerken, içerdiği yağ asitleri ve vitaminler sayesinde ellerin bakımını sağlıyor, cildi derinlemesine nemlendiriyor ve ellerde yumuşak bir his bırakıyor.
Köpük formda sabun tercih edenleri de unutmayan Siveno, Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabun seçeneğini sunuyor. Zeytinyağlı Doğal Köpük Sabun içeriğinde bulunan ve yüksek oranda C vitamini içeren limon tuzu sayesinde cildin ölü derilerden arınmasını sağlıyor ve cildi parlatıyor.

Hem Cilde Hem Çevreye Dost
Doğada kolayca çözünebilmelerinin yanı sıra insan sağlığına da olumsuz etki etmeyen özel ambalajlarda hazırlanarak ve hayvanlar üzerinde test edilmeden sizlere sunulan tamamen doğal Siveno sabunları, seçkin marketlerde ve www.siveno.com ‘da tüketicisi ile buluşuyor.