İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, son teknoloji ürünü akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan yepyeni Farm to Face maskeler ile doğanın sunduğu mucizevi içerikleri cildinize taşıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen doğal içeriklerle özel olarak geliştirilen Farm to Face maskeler aradığınız güzelliği doğanın kalbinden size getiriyor.

Hepimiz zorlu bir süreçten geçiyoruz, pandemi nedeniyle hayatımızda isteğimiz dışında oluşan değişimlere alışmaya çalışıyor, kimi zaman bunalıyoruz. Buna bir de iş hayatı, şehrin getirdiği stres gibi hayatın diğer getirileri de eklenince küçük bir molaya ve rahatlamaya ihtiyaç duyuyoruz. İşte böyle zamanlarda doğaya kaçmak, bakım terapileriyle rahatlamak hepimize çok iyi geliyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, dünyanın ilk akıllı maske terapisi cihazı UFO ve Farm to Face maske koleksiyonuyla size hem rahatlama hem de doğanın gücünü keşfetme fırsatı sunuyor.

Doğanın Kalbinden Gelen İçeriklerle Benzersiz Bir Cilt Bakımı
Cildine özen gösteren, düzenli bakım yapanların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan maskeler, FOREO ile bambaşka bir boyut kazanıyor. UFO ile entegre bir şekilde çalışan aktif maskeler, Kore’nin her biri özenle seçilmiş özel formüllerinden oluşuyor. Farklı ciltlerin farklı ihtiyaçlarına çözüm sunmak için Kore formüllü aktif maske bileşenlerini adeta cilde aşılayan UFO, Farm to Face maskeler saniyeler içerisinde cildinize bambaşka bir güzellik ve tazelik kazandırıyor. FOREO UFO maske koleksiyonuna eklenen maskeler doğanın kalbinden gelen özel içerikleri cildinizin hizmetine sunuyor. Farm to Face koleksiyonunda yer alan hidrosel maskeler, cildi yenilemek için Yeni Zelanda’dan Brezilya’ya dünyanın farklı birçok coğrafyasından gelen % 100 bitkisel içeriklerden faydalanıyor.

Cildi Beslerken Kokularıyla Baş Döndüren Maskeler
Sağlıklı ve doğal bir maske arayanların vazgeçilmezi olmaya aday Farm to Face koleksiyonundaki maskelerin içerikleri, cildin yenilenmesini, tazelenmesi ve doğal olarak ışıltılı kalmasını sağlayan besinlerden elde ediliyor. Bu maskelerden biri olan ve Bulgaristan’dan gelen Bulgarian Rose, tamamen doğal gül suyu ve jojoba tohumu yağı ile cilde ihtiyaç duyduğu nemi ve ışıltıyı kazandırıyor. Donuk ve kuru ciltleri sadece dakikalar içinde canlandıran ve besleyen Bulgarian Rose maske, narin çiçek notalarının başrolde olduğu kokusuyla da fark yaratıyor. Endonezya’dan gelen doğal Hindistan cevizi yağı ve Hindistan cevizi suyuyla aşılanan Coconut Oil maske, cildi besleyip nemlendiriyor. Donuk ve yorgun görünümü azaltırken cilde pürüzsüzlük ve parlaklık da kazandırıyor. İçeriğinde Yeni Zelanda’ya özgü, mucizevi bir bal olan Manuka balını barındıran anti-aging etkili Manuka Honey maske, kuruluğu azaltarak cilde eski canlılığını geri kazandırıyor. Cildinizin daha esnek ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olan Manuka Honey maske, gerçek bal kokusuyla adeta iştah açıyor.

Brezilya’da gelen ve sağlığa faydaları ile bilinen eşsiz gençlik anahtarı Acai üzümünden elde edilen Acai Berry maske, cildinizin sadece birkaç dakikada daha dolgun, pürüzsüz ve genç görünmesini sağlıyor. Dünyanın antioksidan açısından en zengin besini Acai üzümü ve Shea yağı içeren Acai Berry maske, cildinizin gençliğini ortaya çıkarıyor. Özellikle gözle görülür yaşlanma belirtileri olan cilt tipleri için tasarlanan bu özel maske, donuk ve yorgun cildi canlandırıp nemlendiriyor. Japonya’nın eşsiz doğasından gelen ve karma cilt tipleri için ideal bir maske olan Green Tea maske, içeriğinde yeşil çay ile cildi nazikçe arındırıp sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor. Green Tea maske, doğanın en güçlü antioksidan kaynaklarından biri olan Japon yeşil çayı sayesinde çevresel faktörler nedeniyle tahriş olmuş cildi de yatıştırıyor.

Almanya’dan gelen doğal ve bitkisel özlü Cannabis Seed Oil maske, içeriğindeki kenevir tohumu yağı, papatya ve magnezyum ile aşılanmış yatıştırıcı formülle cildinizi ve zihninizi aynı anda sakinleştiriyor. Cannabis Seed Oil maske, kırmızı, tahriş olmuş ciltleri yatıştırır ve rahatlatır. İçeriği sayesinde rahatlayan cildin yağ üretimini düzenlemeye de yardımcı oluyor.

Farm to Face koleksiyonundaki akıllı maske fomülleri sülfat, SLS, SLES, parabenler, formaldehit, formaldehit maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat içermiyor. Dermatologlar tarafından test edilen Kore formüllü maskeler, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Koleksiyonda yer alan Manuka Honey Maskesi ile Bulgarian Rose Maskesi hariç tüm maskeler vegandır.

Saniyeler İçinde Mükemmel ve Doğal Bakım
SPA kalitesinde bir bakım terapisini ev ortamında sunan akıllı maske terapisi cihazı UFO, cildinizin ihtiyaç duyduğu mükemmel bakımı sadece 90 saniyede sağlıyor. UFO, akıllı telefonlara indirilebilen “FOREO For You” uygulamasıyla senkronize edildiğinde kullandığınız maskeye uygun program otomatik olarak devreye alınıyor. Avucunuza sığan bu modern cihaz, termoterapi, kriyoterapi ve T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi’nin gücünü sayesinde Kore’nin etkili formüllerini barındıran aktif maske bileşenlerinin gücünden maksimum fayda sağlayarak çok kısa süre içinde etkileyici sonuçlar sunuyor. Termoterapi 45 dereceye kadar yavaş yavaş ısınan cildinize maskenin aktif bileşenlerin aşılanmasını sağlarken, zihninizi rahatlatıp, cildinizi canlandırıyor, gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Kriyoterapi sayesinde 5 dereceye kadar cildinizi soğuturken yüzünüzdeki şişlikleri azaltarak, aktif maske bileşenlerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı oluyor.

Cilt Sorunlarına Işık Terapisiyle Çözüm Buluyor
Profesyonel bir bakım olan LED ışık terapilerini de evinize getiren UFO, bu terapiyi her maske için uygulama tarafından ayrı ayrı seçilerek belirli süreyle uyguluyor. Mavi LED ışık terapisi, kan dolaşımı hızlandırırken daha sağlıklı bir görüntü için cilt kusurlarını azaltıyor. Kırmızı LED ışık terapisi, yaşlanma etkilerini hafifletip vücudun ekstra kolajen salgılamasına sağlıyor. Yeşil LED ışık terapisi ise ciltteki ton farklılıklarını minimize ederek küçük noktaları kaybediyor. UFO Mini ise kriyoterapi dışında UFO ile aynı özelliklere taşıyor.

Işığa duyarlı ciltler dahil tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği FOREO UFO 1.599 TL, UFO Mini 749 TL, 6’lı paketlerdeki Farm to Face doğal içerikli maskeler ise 149 TL’den satışa sunuluyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.