Bize her şeyin en güzelini, en iyisini sunmak için çaba gösteren babalarımız cilt bakımının en iyisini hak ediyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO erkekler için özel tasarlanan ürünleriyle babanıza hak ettiği tazelenmiş, sağlıklı cildi veriyor. İşte bu yüzden bu Babalar Günü’nde tüm babalar bir FOREO’yu hak ediyor.

Pandemi sürecinde erkekler de kadınlar kadar kişisel bakımlarına özen göstermeye ve bakımlarını evde gerçekleştirmeye başladı. Sağlıklı beslenmeden egzersize, saç kesiminden cilt bakımına evde bambaşka bir yaşam pratiği deneyimlediler. FOREO’ya göre gönüllü karantina sürecinde bulunduğumuz son birkaç ayın asıl kazananı erkekler… Evde kaldığımız dönemde farklı bir cilt bakım deneyimine sahip olan erkekler bu dönemde kişisel bakımlarına daha da önem gösterdi. Pandemi sonrası içinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayatta da erkekler kişisel bakımlarına özen göstermeye devam edecek. Bu süreçte İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO da erkeklerin bakım rutinine eşlik etmeye devam ediyor. Babalar Günü yaklaşırken FOREO, babasına tazelenmiş, gençleşmiş bir cilt hediye etmek isteyenlere eşsiz ve son teknoloji harikası alternatifler sunuyor. Bir tasarımcının elinden çıkmış bir takım elbise, el yapımı kişiye özel lüks bir saat, son teknoloji bir tablet kadar özel ve seçkin bir hediye olan FOREO siyahın zarafetini yansıtan seçkin duruşuyla da göz alıyor. Şık ve havalı tasarımlarıyla FOREO, babaların bakım rutinlerinin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday.

Babanızın günlük bakım rutininin vazgeçilmezi olacak LUNA 2 for MEN cildi öyle iyi temizliyor ki sadece birkaç dakikada ciltte biriken kir, yağ ve ölü derileri %99.5 oranında arınabiliyor. T-Sonic™ titreşimleri sayesinde peeling etkisi yaparak cildi ölü deriden arındırmaya da yardımcı olduğu için babanızın cildini tıraşa da hazırlıyor, batıkları da önlüyor. Tıraşı kolaylaştırdığı için babanızın kullandığı tıraş bıçağının ömrünü de iki kat uzatıyor. Babanızın cildi pürüzsüz bir görüntüye kavuştuğu gibi sakalları da daha geç çıktığı için iki tıraş arasındaki süre de uzuyor. LUNA 2 for MEN anti-aging etkili masaj yapan arka yüzeyini sayesinde babanızın yüzündeki ince çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü azaltıp, cildini sıkılaştırarak zamanın etkilerini de siliyor.

Kompakt tasarımı sayesinde babanızın iş seyahatlerine götürebileceği, toplantı arasında bile uygulayabileceği LUNA go for MEN T-Sonic™ titreşimlerin gücüyle cildi derinlemesine temizliyor, sinek kaydı tıraşa hazırlıyor. Tıpkı LUNA 2 for MEN gibi LUNA go for MEN de anti-aging masaj etkisiyle yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı oluyor. LUNA go for MEN, tasarımı ve eşsiz özellikleri sayesinde yoğun yaşam tarzınızın sıkı bir eşlikçisi olacak.

Eşsiz bir tasarıma sahip aydınlatıcı göz masajı cihazı IRIS ise T-Sonic™ titreşimler sayesinde kaz ayaklarını, göz çevresindeki koyu halkaları ve gözaltı torbalarını görünümü azaltmaya yardımcı oluyor. Göz kremi ya da serumun emilimini kolaylaştırarak etkinliğini artırıyor.