D’S Damat, örme gömleklerden, trikolara, her stile uyan jogger pantolonlardan özel tasarımlı deri cüzdan, çanta ve aksesuarlara kadar sevgilinizin yüzünü gülümsetecek birbirinden güzel hediye seçeneklerini beğeninize sunuyor. Son zamanlarda hayatımızın en önemli parçası haline gelen geri dönüşüm, D’S Damat’ın tasarımlarında hayat buluyor.

Sürdürülebilir Sevgi
Aşkınız sürdürülebilir olsun! D’S Damat’ın sürdürülebilir üretim yöntemleri ile, plastik pet şişelerden üretilen ipliklerden dokunan kumaşlar ile oluşturulan sürdürülebilir kapsül koleksiyonundaki pantolon, ceket ve takımlar sevdiğiniz için en duyarlı hediyelerden biri olacak.

Zaman En Kıymetli Hediye
Zamansız çizgilerin eşsiz kombinasyonları ile oluşturulan tasarımları, su geçirmezlik özelliği taşıyan çelik kasası ve dayanıklı camları, deri, silikon ve kumaş kayış seçenekleri ile D’S Damat saatler sevdiğinizin en değerli aksesuarı olacak.

Her zevke ve bütçeye hitap eden D’S damat koleksiyonlarına D’S Damat mağazalarından ve dsdamat.com.tr ‘den ve D’S Damat mobil uygulamasından ulaşmak mümkün!