O Türkiye’nin tescilli güzellerinden biri. Güzelliği, iş ve özel yaşamıyla yıllardır magazin basının gündeminde olan Demet Şener, stiliyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Demet Şener,  hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından ‘Harika elbisem’ yazılı bir fotoğraf paylaşmıştı.  Sırtı açık, mini bir elbise giyip, bunu 3 farklı şekilde pozla yayınlayan Demet Şener’in elbisesine ve duruşuna çok sayıda mesaj gelmişti. Yorumlar arasında “Eski bir model olunca insan her dönem ayrı güzel görünüyor” şeklindeki yorum oldukça ilgi çekiciydi. Sosyal medyada oldukça yankı uyandıran fotoğraftan sonra Demet Şener’in stiline bir göz atmak istedik. Bakalım güzel model, günlük hayatında hangi kıyafetlerden hoşlanıyor?

İşte o fotoğraf!

fotoğraf

Demet Şener’in stilini yansıtan kıyafetlerinden bir demet!

Demet Şener, renkli, desenli, kıpır kıpır parçalardan oluşan kıyafetleriyle içimizi ısıtıyor. Bu kıyafetlerine bir de yıllara meydan okuyan güzelliği ve fiziği eklenince ortaya şahane bir görsellik çıkıyor.

Günlük yaşamında çok fazla abartıya kaçmamaya ve mümkün olduğunca sade kıyafetler giymeye özen gösteren Demet Şener’in desenli ve şık bluzları tercih ettiğini görüyoruz. Şener, bu bluzları daha çok pantolonlarla kombinlemeyi seviyor.

fotoğraf

fotoğraf

Güzel model, şık takımlardan da vazgeçemiyor. Bu takımları stilettolarla tamamlamayı tercih ederek, görünüşüne feminen bir hava katıyor.

fotoğraf

Günlük hayatında kot giymeyi de oldukça seven Şener, bir ceket ve stilettoyla şıklığını perçinliyor.

fotoğraf

Ünlü modelin bir diğer vazgeçemediği parçalar ise desenli elbiseler. Şener, bu elbiselerini şapkayla veya spor ayakkabı ve sandaletlerle tamamlamaktan hoşlanıyor.

fotoğraf

fotoğraf

fotoğraf

fotoğraf

Biz Demet Şener’in sade ve şık stilini çok beğeniyoruz. Peki ya siz?