İstanbul gece hayatına yeni bir heyecan getiren, şehrin elektronik müzik markası RX Istanbul yeni sezon programıyla adından sıkça söz ettiriyor.

İstanbul gece hayatını geçen sezon hareketlendiren, şehrin elektronik müzik markası RX İstanbul yeni sezonun başlarında olmamıza rağmen adından övgüyle söz ettiriyor.
Cihangir’de konumlanan kulüp, underground kültürle harmanlanarak yenilenen iç mekan tasarımı, dünyanın en iyi ses sistemi Funktion One ve eşsiz ışık sistemi ile katılımcılara şehrin merkezinde kaliteli müzik ve dans deneyimi sunuyor.
RX Istanbul, Eylül ayında kapılarını yeni sezon için açarak, Teenage Mutants, Kas:st, Betoko, Layton Giordani, Tiger Stripes gibi global elektronik müzik sahnesinin önemli isimlerini müzik severlerle buluşturdu.

Kasım sıcak geçecek
Kasım ayı için oldukça sıkı bir program hazırlayan RX Istanbul, Marcel Dettmann, Victor Ruiz, Patrice Bäumel, Francesca Lombardo, John Digweed, Par Grindvik gibi global müzik dünyasının dev isimleri, Procombo, Furkan Kurt, Kerem Tekinalp, Ozan Yazgan, Gräfin, Dirgen gibi lokal elektronik müzik sahnesinin önemli isimlerinin Acid House’tan Techno’ya, Trance’ten Progressive House’a uzanan tınılarıyla, katılımcılara festival tadında bir Kasım ayı sunuyor.
1 Kasım Cuma:Philipp Straub – Kerem Tekinalp – Furkan Kurt
2 Kasım Cumartesi: Par Grindvik
8 Kasım Cuma: Big Burn Nights: John Digweed – Procombo – Ozan Yazgan
9 Kasım Cumartesi: Victor Ruiz
15 Kasım Cuma: SPFDJ + Charles Green
16 Kasım Cumartesi: Patrice Bäumel – Procombo – Stefan Addo
23 Kasım Cumartesi: Marcel Dettmann – Gräfin-Dirgen
29 Kasım Cuma: Shlømo
30 Kasım Cumartesi: Francesca Lombardo – Buber