Muhteşem boğaz manzarasıyla iyi ve kaliteli hizmetin adresi ve şehrin en köklü oteli olan Grand Tarabya’nın Spa’sı Therapia , Pasifik adalarından gelen özel formülle oluşturulmuş Maupiti Stopover Treatment bakımıyla 45 dakikada kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Yaz boyunca ışıldayan sağlıklı bir cilt için Therapia SPA’da yerinizi şimdiden ayırtın.

Yaz mevsiminde hassaslaşan ciltler için günlük bakım konusu oldukça önemlidir. Sıcak havalar cildin nemini azaltarak kurumasına ve tahriş olmasına neden olurken, kullanılan kremler ciltte kalın bir tabaka oluşturarak cildin nefes almasını engeller. Therapia Spa’da cilt uzmanları tarafından uygulanan Maupiti Stopover Treatment’la cildiniz yaz güneşini kıskandıracak kadar parlak ve canlı bir forma kavuşuyor.

45 dakikada kusursuz bir cilt

Maupiti Stopover Treatment’in içeriğinde yer alan Polinezya Gölleri’nden gelen doğal su, kırmızı yosun Polisakkarid ve deniz mineralleri; cilt hücrelerini canlandırarak yenilenme ve derinlemesine rahatlama sağlıyor. Bu mucizevi ritüelle 45 dakikada cildiniz baştan sona yenilenirken aynı zamanda etkisini uzun süre koruyan kalıcı bir parlaklığa sahip oluyor. The Grand Tarabya Therapia Spa yaz dönemi boyunca sağlıkla parlayan bir cilt için sizleri bekliyor.

Süre: 45 dakika
Fiyat: 350 TL ( KDV dahil)