Sebamed Clear Face temizleme köpüğü ve yüz toniği pürüzsüz bir cildin formülünü cildine iyi bakanlar ile buluşturuyor. Cildin ideal pH değeri olan pH 5.5 değerindeki Sebamed ürünleri, cildin doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutuyor. Tüm Sebamed ürünleri hem dermatolojik hem de klinik olarak test ediliyor.

Sebamed Clear Face serisini cildini sevenlerle buluşturuyor

Sivilceden, siyah noktalardan arınmış, pürüzsüz bir cilde sahip olmayı kim istemez ki! Ancak bunun için sadece istemek yetmiyor, cildimize doğru ürünlerle doğru bakımı yapmak gerekiyor. Tabii bir de cildin doğal koruyucusu olan pH 5.5 değerine sahip tabakaya da zarar vermemek… Sebamed Clear Face serisi sivilce, siyah nokta ve cilt pürüzlerine karşı savaşırken, pH 5.5 değeriyle cildin doğal koruyucu tabakasını da sağlıklı tutuyor.

Günlük Cilt Bakımınızın Favorisi Olacak İkili: Clear Face Temizleme Köpüğü & Clear Face Yüz Toniği
Cilt bakımının temelinde her şeyden önce temizlik yatıyor. Cilt tipiniz ne olursa olsun, her gün düzenli ve doğru biçimde cildinizi temizlemediğinizde, bu durum sivilcelere ve siyah noktalara adeta davetiye çıkartıyor. Sebamed Clear Face serisinde yer alan temizleme köpüğü, cildin pH 5.5 değeri ve özel geliştirilmiş formülü ile akneye yol açan bakterilerin çoğalmasına karşı mücadele ediyor. Üstelik temizleme işlemi sırasında cildinizde 5 dakika beklettiğinizde sivilce üreten bakteri sayısını 100.000’den 0’a düşürüyor. Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü içeriğindeki doğal ve etkin bileşenlerle gözeneklere etkili bir şekilde nüfuz ederek yumuşak bir temizlik sağlarken aynı zamanda yeni sivilce oluşma riskini de ortadan kaldırıyor.

Geniş gözenekler, cildi sivilce ve siyah noktaya yatkın hale getiriyor. Bu nedenle cilt temizleme işlemi sonrasında gözenekleri daraltmamız gerekiyor. Clear Face Temizleyici Yüz Toniği, Alman Sebapharma Laboratuvarları’nda özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde cildi rahatlatıp gözenekleri daraltırken, salatalık ekstresi ve hidrolize ipek ile cildinize ihtiyacı olan nemi sağlıyor.
Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü ile arınan cilt, Sebamed Clear Face Temizleyici Yüz Toniği ile ferahlayıp ihtiyacı olan neme kavuşuyor. Sebamed Clear Face serisini sadece problemli ciltler değil cildinin güzelliğini muhafaza etmek isteyen herkes günlük cilt bakımında rahatlıkla kullanabiliyor.