Kazayakları geri dönüyor

Carolina Herrera

70’lerin modası denince akla ilk gelen kazayağı dokuma kumaşlardır herhalde. 2017 2018 modası zamansız parçaların ön plana çıkışıyla bu nostaljik desen de geri dönüyor. Özellikle ceket etek takımlara şöyle bir bakın derim.

Pantolon ceket takımlar

Zara

Özellikle iki beden büyükmüş gibi gözükenleri ve aynı renk olan takımlar en makbulleri olmakla beraber, hem gündüz toplantılarının hem akşam yemeklerinin kurtarıcısı olmaya aday pantolon ceket takımları mutlaka dolabınıza ekleyin. Her dönemin en şık kıyafetleri olmakla beraber, önemli bir davete giderken “ne giyeceğim?” derdinizi de ortadan kaldırmış olacak.

Baba ceketleri

Zara

Kendinize bu kış ilk alacağınız şey çizgili veya kareli en az bir beden büyük bir blazer ceket olmalı. Mümkünse uzun olanlarından. Kotunuz ve spor ayakkabılarınızla yapacağınız bu kombin size bohem bir hava vermekle birlikte stilinizi de canlandıracak. İstediğiniz her şekilde kombinleyebileceğiniz bu ceketleri yeni sezonda her yerde görmeye hazırlanın. Fiziğine güvenen hanımlar eminiz ki elbise haline de getireceklerdir bu ceketi.