Türkiye’de 20 mağazası ve bir online mağazası bulunan Forever New markasının tasarladığı koleksiyonlar; Paris, Londra, Milano ve New York’taki sanat, film, müzik ve tiyatro sanatlarının global trendlerinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Birbiriyle örtüşen uyumlu koleksiyonlarıyla öne çıkan Forever New, kıyafetlerinde ve aksesuarlarında kullandığı her türlü detay ile farklı bir stile imza atmaktadır.

 

Avustralyalı giyim markası Forever New’in yeni koleksiyonu Belle De Jour ile moda tutkunları şehrin ışıklarına karşı göz kamaştırıyor. Dantel ve işlemelerle hareketlenen uzun kollu mini elbiseler, havalı ceketler, yüksek topuklular ve gösterişli küpelerin hakim olduğu lüks parçalar, kadınların feminen yönünü ortaya çıkarıyor.

Yeni sezonun yepyeni görünümleri, detaylarda ortaya çıkan koleksiyonlar ile yine göz dolduruyor. Rengarenk trikolar vazgeçilmez parçalarımızken, şık görünümler için elbiseler ve tulumlar yine ön planda. Her sezonun mevsimsiz şıklığını yansıtan elbiseler ile stil yakalayabilirsiniz. Forever New elbiseleri bu sezon da yine çok beğenilenler arasında..

Forever New’de Belle De Jour koleksiyonu

Dünyada modaya yön veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New’in yeni koleksiyonu Belle De Jour ile moda tutkunları sezona büyüleyici bir giriş yapıyor.

Kış çekiciliği

Her koleksiyonunda farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan Forever New ile kadınlar bu kez şehrin ışıklarına karşı göz kamaştırıyor. Uzun kollu, boynu kapalı mini elbiseler; narin dantelleri ve nakış detaylarıyla cazibeli bir görünüm yaratıyor. Yapay kürk detaylı, işlemeli ve hacimli ceketler ise, elbiselerin çekiciliğini daha da artırıyor.

Clutch ve ayakkabıda kusursuz görünüm

Moda tutkunları, Belle De Jour ile içlerindeki feminen kadını ortaya çıkarıyor. Canlı kırmızı ve gümüşün yanı sıra, zümrüt ve yakutun zengin tonları gecelere renk katıyor. Gösterişli küpeler, klasik formda yüksek topuklular ve zarif clutch çantalar ise, kusursuz bir görünüm için son dokunuşları gerçekleştiriyor.

Bordonun sezonları aşan asil şıklığı yine göz dolduruyor. Sezonunu etkisi altına alan kırmızının bütün tonlarındaki hakimiyet bordoda da kendini gösterdi.Elbisenize eşlik edecek Clutch Çanta şık görünümü ve fonksiyonel kullanımı ile dikkat çekiyor.