Kiraz çiçekli yılbaşı küreleri

L’Occitane hediye paketleri Meyvemsi ve çiçeksi dokuların karışımı olan kiraz çiçeği Cherry Blossom serisi, yılbaşı küresiyle birlikte aralık ayı başında vitrinlerde yerini alıyor. Narin ve ferahlatıcı hissiyle sizi Fransa’nın kiraz ağaçlarıyla süslü tepelerine götürecek olan bu canlı koku aynı zamanda feminen bir ambiyans yaratıyor. Seyahat boyu el kremi, duş jeli, vücut kremi ile birlikte sunulan yılbaşı küresi size kışın ortasında yazı hissettirecek kadar mutluluk vermeye hazır.

Yılbaşı küresi 56TL

Hugs & Kisses El Kremi & Lip Balm İkilisi

Hugs&Kisses; her yıl olduğu gibi bu yıl da hediye paketleriSeverlerin favorilerinden biri olmaya aday. L’Occitane’ın efsane ürünlerinden oluşan geniş el kremi ve lip balm yelpazesinden dilediğiniz ikiliyle farklı ve eğlenceli Hugs&Kisses hediye setini oluşturmak sizin elinizde.

Hugs&Kisses 60TL

İlham perilerinin parfümü Arlesiénne ile…

L’Occitane sevenlerin vazgeçemediği parfümlerden biri olan Arlésienne parfümü ilham perilerinin dilek ve arzularını yansıtmaya devam ediyor. Zengin çiçek kokularının ince zarafeti ve beyaz miskin sarmalayan kokusunun yanı sıra setle birlikte Cherry Blossom duş jeli, Peony Perfecting krem ve Arlesiénne el kremi sunuluyor.

Arlesiénne 79TL