Yeni yıl makyajı stil kodları Boyner ‘de

Güzelliğin adresi Boyner, yılbaşında da özel ürünlerle kozmetik dünyasının en moda makyaj stillerini sunuyor.

Yeni yıl davetlerinde göz alıcı stilleri tamamlayan en önemli detaylardan biri olan yılbaşı makyajı, Boyner ’in renkli kozmetik dünyasında hayat buluyor. Marka’nın geniş ürün yelpazesi yeni yıl gecesi için göz alıcı bir görünüm ve ışıltılı bir cilt vadediyor.

Yeni yıl partilerine Boyner’in kozmetik dünyası ile hazırlanın

Yeni yılı karşılarken göz alıcı bir stil kadar ışıl ışıl bir görünüm de önem taşıyor.

Sadece Boyner’de bulunan İtalyan genç kadınlarının vazgeçilmez markası Divage, rengarenk ve dinamik stiliyle cilde değil ruha da yeni yıl sevincini taşıyor. Cilde ağırlık yapmayan, doğal ve parlak görünüm sağlayan fondotönler parlaklık ve canlılık verirken gece sonuna kadar kalan mükemmel bir görünüm sağlıyor.

Pürüzsüz ve ışıldayan bir cilt kadar dikkat çekici dudaklar da kadınların vazgeçilmez arzusu. Kurutmayan ve ağırlaştırmayan mat sıvı ruj Lancome Matte Shaker yeni yıl gecesi tüm dikkatleri dudaklara çekiyor. Yine sadece Boyner’lerde olan Diego Dalla Palma’nın kaş ürünleri de ifadenin ve makyajın en önemli detayı kaşlarda yarattığı mucize ile yeni yıl makyajını tamamlıyor.

Kokunuzla iz bırakın

Boyner’in parfüm koleksiyonu yeni yıl partilerinde kokusuyla iz bırakmak isteyenlere birbirinden özel seçenekler sunuyor

Göz alıcı bir stilin ve makyajın en bilinen tamamlayıcısı parfümler, sezonun en favori kokuları ile yeni yıl görünümünü taçlandırıyor. Dünyaca ünlü markaların farklı tarzlara ve zevklere hitap eden kokuları yeni yıl gecesinde kokusuyla fark yaratmak isteyenleri bekliyor.

Makyaj ürünlerinden parfüme, cilt, saç ve vücut bakımına kadar tüm kozmetik ihtiyaçlarının güvenilir ve kaliteli ürün çeşitliliği ile yer aldığı Boyner, kadınların yeni yıl gecesi hazırlığına ve heyecanına eşlik ediyor.