Birlikte olmaları ve görüntülenmeleri büyük ses getiren ünlü isimler, 2018 yılında ayrılıklarıyla da magazin dünyasının gündemine oturdu. 2018 yılının sonlarına doğru yaklaştığımız bu günlerde, magazin dünyasında büyük yankı uyandıran ayrılıklar tekrar masaya yatıyor. İşte 2018 yılında ayrılıklarıyla büyük yankı uyandıran 5 yabancı çift!

Nicki Minaj ve Nas

Rap müzik camiasının yakından tanıdığı dünyaca ünlü çift, Nicki Minaj ve Nas; yedi aylık birlikteliklerine Ocak ayında son vermişti. İkilinin ilişkilerini dostça bitirdikleri konuşulurken, arkadaşlıklarını sürdürdükleri de magazin dünyasında yer bulmuştu.

Jennifer Aniston ve Justin Theroux

Daha önce Brad Pitt ile evli olan ve ayrılan Jennifer Aniston, 2018’de ayrılığı bir daha tattı. Jennifer Aniston ve Justin Theroux iki yıldan uzun süren evliliklerini 2018 yılında sonlandırdı. Ünlü çift ayrılık iddialarını 15 Şubat’ta doğrulamıştı.

Alessandra Ambrosio ve Jamie Mazur

Victoria’s Secret meleklerinden Alessandra Ambrosio, 10 yıllık nişanlısı Jamie Mazur ile Mart ayında ayrıldı. En son Noel’de birlikte paylaşım yapan ikili, ayrılıklarını çocukarına yansıtmamak için büyük bir çaba sarfediyor ve çocukların bakımını birlikte üstleniyor.

Ariana Grande ve Mac Miller

İki yıllık uzun bir ilişkinin ardından Mayıs ayında ilişkilerini sonlandıran Ariana Grande ve Mac Miller, magazin dünyasının gündemine oturmuştu. İkilinin ayrılığı basında büyük yer bulmuştu.

Emma Watson ve Chord Overstreet

Harry Potter serisiyle yıldızı parlayan ve daha sonra da çok başarılı işlere imza atan Emma Watson, Chord Overstreet ile olan 4 aylık ilişkisini sonlandırmıştı. Yabancı basında yer alan haberlere göre ikili ciddi bir ilişki yaşamıyordu.

2018’de yankı uyandıran ayrılıklar