Vogue Eyewear, özgür ruhlu moda severler için yeni bir kapsül koleksiyonu tasarladı. Bu renkli koleksiyon ile kendi moda maceranızın haritasını çıkarmaya hazır mısınız? Hazırsanız, rehberiniz Vogue Eyewear’ın marka yüzü seçilen dijital içerik üreticisi Gamze Erçel olacak.


Vogue Eyewear, Türkiye’den seçtiği göz alıcı yeni marka elçisi, dijital içerik üreticisi Gamze Erçel ile yeni sezona görkemli bir merhaba diyor. Vogue Eyewear, bu sezon hissettiğiniz gibi yaşayabileceğiniz, stilinizi özgürce yansıtabileceğiniz özel bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

Vogue Eyewear Gamze Erçel ile yürüttüğü iş birliğiyle İlkbahar Yaz sezonunda moda dünyasına da kışkırtıcı bir soru yöneltiyor; “Why not?”

Milano’da profesyonel bir ekiple gerçekleşen çekimlerde kamera karşısına geçen Gamze Erçel; “Vogue Eyewear ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği benim için gerçekten çok özel. Modaya ilham veren bir markanın elçisi olarak yeni sezon koleksiyonunun tanıtım kampanyasının çekimleri için modanın başkenti Milano’ya gittik. Çekimler sırasında ekiple harika vakit geçirdik. Ortaya gerçekten çok inandığım ve beğendiğim bir iş çıktı. Moda tutkunları, ilham veren Vogue Eyewear koleksiyonu içinden mutlaka kendilerine özel tasarımlar bulacaktır .”

Vogue Eyewear’ın yeni İlkbahar/Yaz kapsül koleksiyonunda yer alan modeller, kullanıcılara modayı kendilerine özgü bir şekilde keşfetmeleri için ilham veriyor. Tüm eleştirilerden uzak, sınırların ötesinde, dünyayı nasıl gördüğünüzü ve dünyanın sizi nasıl gördüğünü Gamze Erçel rehberliğinde keşfetmeye hazır mısınız?

Vogue Eyewear bu sezon özgün tarzınızı ortaya çıkarmak için size ilham olacak!

0VO4316S Kalıpları yıkmak için tasarlanan metal çerçeveler, renkli veya degrade lensler ile tamamlanan havalı ve klasik tonlarda modern bir görünüm sunuyor. Podyumdan fırlayan keskin hatları, kedi gözü biçimli köşeleri, şık marka simgeli sapları ve farklı tonlardaki sap uçlarıyla model havalı bir görünüm sunuyor.