“Cem Pilevneli&Tarık Sarul-Kendimi Gecelere Veremem” Elektronik müziğe yepyeni bir soluk kazandıracak olan “Cem Pilevneli&Tarık Sarul-Kendimi Gecelere Veremem” şarkısı Sony Music Türkiye imzasıyla tüm müzikseverlerin beğenisine çıkıyor!

Hakkında:

1995 İstanbul doğumlu, Berklee Collage of Music son sınıf öğrencisi, genç müzisyen Cem Pilevneli’nin; sözü ve müziği kendisine, aranjesi ise Tarık Sarul’la ortak imza taşıyan Cem Pilevneli & Tarık Sarul – Kendimi Gecelere Veremem” şarkısı son dönemin elektronik altyapılı, deep house, nu-disco kategorilerindeki en iddialı çıkışlarından biri olmaya aday!

2004 yılından beri İstanbul’un en gözde eğlence mekanlarının müzik direktörlüğünü üstlenen Tarık Sarul, düzenlemesinde imzası bulunan “Kendimi Gecelere Veremem” şarkısının “Empty Now” isimli İngilizce yorumunu da tüm müzikseverlerle buluşturuyor.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un üç farklı yerinde çekilen video klibin ev çekimleri Arnavutköy’de gerçekleşti. Caddebostan dış çekimleriyle devam ederek Fenerbahçe’de bulunan bir otelde sona eren video klibin yönetmenliğini Sertan Öksüz üstlendi. Görüntü yönetmenliğinde Hakan Deliduman’ın yaptığı klipte Cem Pilevneli ve Tarık Sarul’a 4 farklı model eşlik etti.

Yeni neslin dinlemeyi tercih ettiği elektronik altyapıları bünyesinde barındıran ve adından sıkça söz ettireceğe benzeyen “Cem Pilevneli & Tarık Sarul – Kendimi Gecelere Veremem” ve şarkının İngilizce versiyonu olan “Empty Now” 16 Şubat Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında, video klibi ise SonyMusicTurkiye YouTube kanalında müzikseverlerle buluşuyor.