Hizmet vermeye başladığı tarihten bu yana Anadolu Yakası’ndaki spor salonları arasında gözde spor salonu olan “Shaba”’, diğer salonlardan ayrı olarak üyelerine verdiği fizyoterapi hizmeti ile bir ilke imza atıyor.

kişiye özel ve rahatsızlığa uygun tedavi programları

Shaba ailesine katılan her yeni üyeyi Sportomed Ortopedik ve Sportif Rehabilitasyon Merkezi’nden gelen uzman fizyoterapistler tarafından incelemeye alarak, kişinin ortaya çıkan rahatsızlıklarını veya oluşabilecek sakatlıklarını önlemeye yönelik, kişiye özel ve rahatsızlığa uygun tedavi programları planlıyor. Oluşturulan programın uzman eğitmenlerin kontrolünde uygulanmasına önem veren Shaba Life Club, bünyesinde bulundurduğu uzman fizyoterapist eğitmenlerle kişinin beden gelişimini yakından takip ediyor.

Kişiye özel egzersiz programlarıyla farkını fark yaratan Shaba Life Club, sağlıklı bireylerde de ihtiyaca yönelik egzersiz seansları ile yaşam kalitesini üst seviyede tutmaya yönelik çalışmalar uygulanıyor.

Türkiye’nin ilk aile spor kulübü olarak hizmet veren “Shaba”, üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Yaşamlarını daha verimli ve sağlıklı kılmak isteyenler için çözümler sunan Shaba Life Club, ailesine katılan üyelere fizyoterapinin yanı sıra Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nden gelen uzman diyetisyenle beraber kişiye özel diyet programları sunuyor.