Romantik elbiselerden vazgeçemeyenlerden misin?

Love my body, yeni sezonda uçuşan elbiseleriyle romantik masumiyet ile sofistike şıklığı bir arada sunuyor.

Yeni sezonda film karelerindeki en romantik sahneleri gerçeğe dönüştürmek istemez misiniz?

Biraz retro, bir o kadar feminen, dramatik fırfır detaylarını yaz elbiselerine dahil eden Love my body, yeni sezonunda genç kesime olduğu kadar, feminen giyimi seven orta yaşa, hatta bir üst jenerasyona da hitap ediyor.

Çabasız şıklık ile gençler sevecek

Love my body, yeni sezonda tek bir elbise modeliyle üç jenerasyona hitap ediyor. Elbiseler lastik ayakkabılarla, sepet çantalarla, şapkalarla kombinlenebileceği için genç neslin çabasız şıklık akımına sezonda eşsiz bir alternatif.

Romantik klasik

Klasik kalıplar, yıllar geçse de birçok kadının dolabının vazgeçilmezi. Bu sezon Love my body, 70’lerden 80’lerden esinlendiği ve yeniden yorumladığı modellerde bu kadınların uzun yıllar dolaplarında vazgeçilmezi olacak elbiseleri tasarlıyor.

Farklı stillerde kullanım rahatlığı

Love my body markasının yaratıcısı Zehra Işık “Love my body markasında en çok sevdiğimiz bir tasarımı yaparken üç neslin nasıl kombinleyeceğini hayal edebilmek. Bu elbiselerimizi, 20’li yaşlardaki genç kızlar lastik ayakkabı ile giyecekken, makyaj dozunu biraz daha arttırmış bir orta yaştan kadın akşam davetinde kullanacak.” diyerek. 20’den 50’ye 60’a çok rahat ve geniş bir yaş grubuna aynı elbiseyi sattıklarını anlatıyor.

Pudra tonlar ve siyah ile beyazın hakimiyeti

Kokteyl, davet, mezuniyet vb. özel günlerinizde kurtarıcı görevini üstlenecek aynı zamanda plaj giyiminde bile size eşlik edebilecek nitelikteki tasarımlar mutlu ve dinamik hisseden kadına yön vererek, zarif ve güçlü detayları feminen çizgilerle ortaya çıkarıyor. Gündüzden geceye uyarlanabilen modelleriyle Love my body; kadınlara gecenin yıldızı, gündüzün güneşi olma fırsatını sunuyor.

1. Elbiseler

2. Elbiseler

3. Elbiseler

4. Elbiseler