17 Mart, Cuma günü Kanyon etkinlik alanında Tuba Ünsal’ın ev sahipliğinde ve iki gün boyunca süren “Tuba’nın Kış Dolabı Kanyon’da” etkinliği İstanbullular tarafından yoğun ilgi gördü.

Tuba Ünsal’ın kendi gardırobunun en güzel parçalarını “Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)” yararına satışa çıkardığı etkinlikte kıyafetleri satın almak isteyen moda severler daha etkinlik başlamadan kasa önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Dolabının en güzel parçalarını satışa çıkaran Tuba Ünsal, tüm moda severleri gün boyunca Bonvagon tarafından tasarlanan mini evde ağırlarken, kendi dolabının vazgeçilmez kıyafetlerini tekrar satın alarak, TOG’a da katkıda bulundu. Tuba Ünsal’ın kıyafetlerinin satışından elde edilen gelir, toplum gönüllüsü gençler tarafından Van’da yer alan bir ilkokulun kütüphanesinin yenilenmesi ve yine aynı okulun fiziki koşullarının iyileştirilmesinde kullanılacak.

1489752074_Kanyon_Tuba_n__n_K_____Dolab___1

Benzersiz stiliyle fark yaratan, modanın nabzını tutan oyuncu Tuba Ünsal ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Tuba’nın Kış Dolabı Kanyon’da” etkinliği ilk gününde İstanbullular tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Tuba Ünsal’ın kendi gardırobundan seçtiği kıyafet, ayakkabı ve aksesuarların Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına satışa çıkarıldığı etkinlikte, moda severler beğendikleri parçaları satın alabilmek için adeta birbiriyle yarıştı.