Nusret’te alev şov faciaya dönüştü!

Etiler Nusr-et’te yapılan alev şov faciaya dönüştü. Ünlü restoranda yapılan şovda eşiyle birlikte restoranda bulunan bir kadın turistin herkesin gözü önünde elbisesi tutuştu. Vücudunda ağır yanıklar oluşan kadın hastaneye kaldırılırken, olayda toplam 3 turist ve 2 restorant çalışanı da çeşitli yerlerinden yaralandı. Nusret Etiler’de alev şovu faciaya dönüştü.

Dün saat 21.30 sıralarında yaşanan olay, görgü tanıklarının anlatımlarına göre şöyle gelişti; Nusret’in bar kısmındaki masa üzerinde iki çalışan alev şova başladı. Ancak masanın üzerindeki alevler bir anda etrafa yayıldı. Bu sırada bir çalışan, elindeki bidondan alevlerin üzerine bir sıvı dökünce alevler daha da büyüdü.

Çek turist yaralandı

Alevler bar kısmında eşi Viktor Hajicek ile birlikte bulunan Çek Cumhuriyeti vatandaşı kadın turist Krisryna Tresnakova’nın kıyafetini tutuşturdu. Bir anda alevler içinde kalan genç kadına eşi ve çevredekiler müdahale etti. Ancak turist kadının vücudunda yanıklar oluştu. Ağır yaralanan kadın, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

3 turist hafif yaralandı

Olayda Tresnakova’nın Hong Kong merkezli bir şirkette CEO olan eşi Viktor Hajıcek ve eşiyle birlikte balayı için İstanbul’da olan İngiliz bankacı Alexandros Severıs ve Umman vatandaşı Mohammed Khamıs Salim de çeşitli yerlerinden yandı.

Yaralılar Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavilerinin ardından taburcu edilen 3 turist polise verdikleri ifadelerinin ardından restoran sahibi ve çalışanlardan şikayetçi oldu.

Çalışanlar da yaralandı

Alev şovu yapmak isterken faciaya neden olan bar sorumlusu Serdal C. ve bar çalışanı Mehmet Yasin Ü.’nün de vücutlarında yanıklar oluştu. Şüpheli olarak ifadeleri alınan 2 çalışanın hastanede tedaviye alındığı ve sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.