Koleksiyonlarıyla her sezon kadınların gözdesi olan ünlü Amerikalı tasarımcı Tory Burch’ün ‘Amerikan modernizminin annesi’ olarak tanımlanan ressam Georgia O’Keeffe’nin hayatından ve eserlerinden ilham alarak hazırladığı 2019 Pre Fall Koleksiyonu, Tory Burch butikler, BEYMEN’ler ve www.beymen.com adresinde yerini aldı.

Georgia O’Keeffe’nin tablolarındaki renk ve desenlerden esinlenen, ünlü ressamın zahmetsiz ve yalın estetik anlayışına atıfta bulunan koleksiyonda; gömlek elbiseler, koton tunikler, çizgili elbiseler, büzgülü ve Japon indigo baskılı tasarımlar geniş yer tutuyor.

Tory Burch butikleri sonbahara merhaba dedi

Çöl çiçekleri, çizgiler, geleneksel Japon indigio boyama teknikleri, büyüleyici payet çiçekler, aynalı süsler ve O’Keeffe’nin The Poetry of Things (Şeylerin Şiiri) kitabıyla aynı adı taşıyan güneş motifiyle zenginleşen tasarımlarda, çöl kırmızısı, pas kahverengi, günbatımı pembesi, çivit mavisi, lavanta, beyaz, fildişi ve Tory Burch’ün gözde renklerinden lacivert dikkat çekiyor.

Koleksiyonun aksesuarları arasında; tahta feminen terlikler, bağlama detaylı ayakkabı ve terlikler, örgü ve deriyi buluşturan çantalar, gözalıcı eşarplar ve girdap formlu takılar bulunuyor.
Tory Burch 2019 Pre Fall Koleksiyonu, Tory Burch butikler, BEYMEN’ler ve www.beymen.com adresinde modaseverler ile buluşuyor.