Güzelliği ve doğallığıyla son dönemin başarılı oyuncularından Bensu Soral, Mavi’yle buluşmasıyla ilgili şunları söyledi: “Mavi ile bir araya gelmek benim için çok özel.
Çünkü Mavi yaptığı işlerle, tarzıyla, öncülüğüyle her zaman kalbimizi çalıyor. Benim jenerasyonumu çok iyi yansıtan Mavi Glam koleksiyonunun yüzü olduğum için hem çok mutlu hem de çok heyecanlıyım. Jenerasyonumu çok cool buluyorum. Bence herkes kendine yakışanı çok iyi biliyor ve hepimiz birbirimize ilham veriyoruz. Mavi bu ruhu ve bizi, o kadar iyi anlayan bir koleksiyon tasarlamış ki… Gördüğüm, giydiğim her şey “işte bu tam benim için” dedirtti. Jean bizim için olmazsa olmaz. Şimdi yeni Glam koleksiyonuyla, jean’in yanında keşfedilecek sürprizlerle dolu bir ürün grubu sunuyor. Özgüvenle kendi stilini yansıtmak, parlamak isteyenler için…”

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ise;

“Türkiye’nin öncü jeans ve lifestyle markası olarak yeni neslin trendlerini belirlemeye devam ediyoruz. Bugünün gençleri, yeni bir duruş, farklı bir deneyim ve yepyeni keşifler peşinde. Kendi jenerasyonlarına özgü bu tavır, en çok da stillerine ve giydiklerine yansıyor. Mavi’nin en son trend’leri yansıtan koleksiyonu Glam, cesurca ve özgürce stillerini yaratanlara göre. Millennials’ı bu kadar iyi anlayan bir koleksiyonu, onları bu kadar iyi temsil eden genç bir yıldızla, Bensu Soral ile tanıttığımız için çok mutluyuz” dedi.

1. Mavi Glam X Koleksiyonun

2. Mavi Glam X Koleksiyonun

3. Mavi Glam X Koleksiyonun

4. Mavi Glam X Koleksiyonun

5. Mavi Glam X Koleksiyonun

6. Mavi Glam X Koleksiyonun