SOREL ‘in sokak stili kış günlerinde şehri fethediyor!

Şehrin caddelerini, sokak stiliyle fethetmek isteyen trend tutkunları SOREL ’in Kış koleksiyonu ile çabasız şıklığı yakalıyor!

Şehrin caddelerini, sokak stiliyle fethetmek isteyen trend tutkunları SOREL ’in Kış koleksiyonu ile çabasız şıklığı yakalıyor! Yeni sezonun en favori rengi taba ve hakiye bürünen sıcacık modern botlar, kış stilinizi tamamlıyor.

Soğuk kış günlerinde şehrin koşturması içinde tarzından ödün vermeden konforu arayanların kurtarıcısı olan marka geniş ürün yelpazesi ile ister haftasonu etkinliklerinde ister ofiste göz alıcı şıklık ve konforun keyfini yaşayacaksınız.

Trendlerin öncüsü SOREL, çabasız şıklığın anahtarını sunan modern botları ile kış sezonunda da sürdürüyor. Spor şıklığın adresi SOREL’in zengin koleksiyonu ile şehrin ışıkları yılın en soğuk günlerinde bile sizin üzerinizde olacak.

Botlar göz kamaştırıyor!

SOREL’in şık tasarımları ile dikkat çeken sıcacık botları kışın soğuğuna karşı geliyor. Kalın taban yapısı ve sezonun gözde renkleri taba ve haki ile dikkat çeken bot modelleri cesur stili ile dikkat çekmeyi seven moda tutkunlarını bekliyor.

En kaliteli deriler ve keçe, yün gibi doğal içeriklerin mükemmel işçilik ile harmanlandığı SOREL kış koleksiyonu sezonun en taze trendlerini modern şehirlilerin beğenisine sunuyor.

SOREL ürünlerine Columbia mağazalarından ulaşabilirsiniz.