Yumuşacık kazaklara ve hırkalara sarınarak sonbaharın keyfini çıkarmanın şimdi tam zamanı! İnternetin en zengin giyim markası Bonprix 32 bedenden 56 bedene uzanan kazak ve hırka koleksiyonuyla her kadının kalbini kazanıyor. Oversize kazaklar spor – şık bir görünüm sunarken, vücuda oturan modeller, ofis stiline rahatlıkla uyarlanabiliyor. Hırkalar ise, patchwork ve etnik desenleriyle sonbaharın en güzel renklerini moda tutkunlarının üzerine taşıyor. Üstelik bonprix’nin seçili ürünlerde verdiği hızlı kargo hizmetiyle gardıropları yenilemek yalnızca 2 – 3 gün sürüyor!

Sonbaharın en güzel yanlarından biri de, yumuşacık kazaklara ve hırkalara sıkı sıkı sarınarak havanın keyfini çıkarmak. İnternetin en zengin giyim markası bonprix.com.tr, tüm koleksiyonlarında olduğu gibi, 32 bedenden 56 bedene uzanan triko koleksiyonunu da fiyat farkı olmadan moda tutkunlarıyla buluşturuyor. Oversize kazaklar spor – şık görünümleriyle günlük giyimde ve hafta sonu buluşmalarında ön plana çıkarken, vücuda oturan modeller, dantel, truvakar kol, tül gibi estetik detayları ve soft tonlarıyla ofisleri hareketlendiriyor. Hırkalarda ise, kuşaklı uzun modellerin yanı sıra patchwork ve etnik desenler, özellikle jean’lerle birlikte mükemmel bir uyum yakalıyor. Seçili ürünlerde hızlı kargo hizmeti veren bonprix, sonbahara renk katan koleksiyonunu, yalnızca 2 – 3 gün içerisinde adrese teslim ediyor.

Kadın, erkek ve çocuk modasında kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri bonprix’de bulabilirsiniz.

Her yaşa, bedene ve bütçeye hitap eden ”bonprix.com.tr’de”, soft tonlarıyla içleri ısıtan Pembe Çizgili Kazak 79,99 TL; yuvarlak yaka, modern tarzda Oversize Ajur Örgü Kazak 79,99 TL; ön kısmı sade, arka kısmı hareketli, asimetrik görünümlü Bluz Detaylı Kazak 79,99 TL; kolları son moda bant detaylı Derin V Yaka Örgü Kazak 129,99 TL; derin V yaka, spor – şık bir görünüm yaratan Kruvaze Kazak 79,99 TL; truvakar kollu, kayık yaka Dantel Detaylı Yumuşacık Kazak 119,99 TL; bel hizasındaki kuşak ile drapeler oluşturulabilen Uzun Triko Hırka 119,99 TL; kırmızı ve gri tonlarıyla kombinlere estetik bir hava katan, dökümlü Patchwork Desenli Hırka 179,99 TL; renkleriyle sonbahara canlılık getiren, günlük kullanım için ideal Etnik Desenli Triko Hırka 119,99 TL’ye satışa sunuluyor.