Tommylife , 9 Eylül Cuma günü “Life is Motion” mottosuyla yola çıktığı 20. yılına özel yeni koleksiyon tanıtımını Anıl Tiryaki’nin ev sahipliğiyle Lazzoni Hotel’de brunch etkinliği ile gerçekleştirdi. Tommylife kurucuları, iş ortakları, medya temsilcileri, fenomenler ve özel davetlilerin bulunduğu Lazzoni Otel’de gerçekleşen etkinlik büyük bir ilgiyle karşılandı.

   

Etkinlikte, Tommylife markası tarafından yeni koleksiyon tanıtımı ve markanın gelecek planları hakkında bilgilendirme yapıldı. Yeni parçalar, ürünlerin yenilikçi ve benzersiz özellikleri ile sektördeki öncü konumunu pekiştirmeyi hedeflendiğine vurgu yapıldı. Etkinlikte, katılımcılar yeni ürünleri inceleme fırsatı buldu ve ürünler hakkında olumlu geri bildirimlerde bulundular.

TOMMYLIFE, 20. YILINI KUTLUYOR

Tommylife Yönetim Kurulu Üyesi Adem Erdal, etkinlikte konuşma yaparak markanın Türkiye ve yurt dışı dikeyinde önemini ve başarılarını vurguladı. Tommylife markasının müşterilerine her zaman en iyi deneyimi sunmayı ve yenilikçi ürünlerle sektörde öncü olmayı amaçladığını belirtti.

Tommylife Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdal, etkinlikte yaptığı konuşmada 20 yıllık üretim ve ihracat başarılarını son 7 yılda yurtiçi e-ticaret başarılarıyla taçlandırdıklarını belirtti. 100’den fazla ülkeye ihracat yaptıklarını belirten Erdal, üretimden operasyona kadar geliştirdikleri sistemin başarısına dikkat çekti. Gelecek dönemler için özellikle yurtiçi perakende ve e-ticaret çalışmalarının katlanarak artacağını, markanın adını ulusal çapta daha sık karşımıza çıkacağını söyledi.

SPOR GİYİME İLGİ HIZLA ARTIYOR

Son yıllarda insanlar artık daha konforlu bir hayatı tercih ediyor. İş hayatında uzaktan çalışma, genç nüfusun konfora karşı artan ilgisi ve insanların yaşam anlayışındaki değişimler moda sektörüne de yansıdı.

Rahat ve tarz kombinlerin sıkça talep edildiği günümüzde spor giyim sektörü de günlük kullanıma uygun ürünlere yöneldi. Tommylife ise 20 yıldır ürettiği spor esintili parçalar ve eşofman takımlarıyla ilgiyi üstüne toplamayı başardı. İnsanların günlük yaşamında rahatlık ve tarz arayışları Tommylife markası çatısı altında buluştu.

SPOR GİYİMDE ÖNCÜ MARKA

20 yıldır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Tommylife , 100’den fazla ülkede toptan faaliyeti, ulusal düzeyde e-ticaret operasyonları, 15.000 mt2 toptan ve perakende operasyon merkezi, 10 toptan mağazası ile rahatlık ve tarzı ön plana alan parçalarla spor giyimin konforunu kalite standartlarından ödün vermeden insanların günlük yaşamına taşıyor.