2017 yılının öne çıkan renkleri arasında yer alan mavinin farklı tonları ile unutulmaz sofralar tasarlamanız için ilham kaynağı olan Crate and Barrel, özellikle koyu mavi ile parlak beyazın birleşiminin bu senenin trendleri arasında yer aldığını belirtiyor. Yılın trendlerini yansıtan sofralar için Crate and Barrel, Paola Navone’nin mavi paleti, dünya deneyimleri ve deniz kenarındaki yaşamından ilham alarak tasarladığı Como serisini öneriyor. Fas karolarında bulunan derin mavilerden esinlenerek hazırlanan Como Koleksiyonu, tasarımı ile masaları eğlenceli bir yapboza dönüştürürken, mavinin zengin tonlarında sıçratılmış noktaları, serbest biçimli karalamaları ve koyu fırça darbeleri ile sofraları hareketlendiriyor.

Mavinin farklı tonlarını birlikte kullanmak isteyenler için ise Marin Serisi ideal bir seçenek oluyor. Koyu mavi ve açık mavi renk alternatiflerine sahip Marin Serisi, serbest formlu kenarlarıyla şık ve sade sofralara imza atıyor.

Tabaklarınızı seçtikten sonra sıra bardaklara geliyor. Erimiş cam parçacıklarının, şeffaf cam üzerine mavi tonlarında konfeti serpiştirdiği Rue serisi, meşrubat bardağından sürahi ve margarita bardağına kadar dilediğiniz seçenekleri bir arada kullanabilmenizi mümkün kılıyor.

Crate and Barrel, deniz esintisini sofralara taşıyan sunum alternatifleri ile de dikkat çekiyor. Balık Şeklinde Ahşap Servis Tahtası, beyaz, turkuaz, mavi ve yeşil renkte balıktan oluşan 4’lü Tabak Seti, Balık Şeklinde Servis Tabağı ve Balık Şeklinde Servis Kasesi, özenle hazırlayacağınız lezzetleri tamamlayacak keyifli seçenekler arasında yer alıyor.

Sofralarınıza renk katmak için ise Crate and Barrel, mavinin büyüleyici etkisine sahip London Mavi Mumluklarının yanı sıra ıstakoz ve yengeç şeklinde tasarımlara sahip nihaleleri öneriyor.

Crate and Barrel, denizin her tonunu sofralarına taşımak isteyenleri, Akasya, Zorlu Center, Maçka Outlet, Ankara Next Level, Bodrum Midtown AVM, Bodrum Yalıkavak mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.