Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem SPF 50+, güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu cilt lekelenmeleri ve yaşlanma belirtileri gibi cilt problemlerinin oluşumunu önlemek için özel olarak geliştirilmiştir.

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Kremi, güneşin lekelenmelere sebep olan ışınları karşısında cildi etkili korumaya alıyor. İçerisindeki SPF 50+ ile cildinizi UVA/UVB koruma sunarken, uzun süreli nemlendirme özelliği ile güneş ışınlarına karşı kalkan görevi görüyor, tek ton, pürüzsüz bir görüntü sağlamaya yardımcı oluyor. Formülündeki bitkisel aktifler, üre ve zerdeçal ile güneş hasarını önlemeye yardımcı oluyor.

Sinoz Yağlı Ciltler İçin Güneş Koruyucu Krem SPF 50+
Yağlı cilt tiplerine özel geliştirilen Sinoz Yağlı Ciltler için Güneş Kremi, sebum dengesini etkilemeden cildin mat görünmesine yardımcı olur. SPF 50+ UVA/UVB ile yüksek güneş koruma etkisi sağlar. Suya dayanıklı formülü ile gün boyu gerekli bakımı sağlar.

Güneş Koruyucu Sprey Süt SPF 50+
Sinoz Güneş koruyucu Sprey Süt SPF 50+, vitamin E ve panthenol desteği ile gün boyu cildinizin UVA/UVB zararlı güneş ışınlarına karşı korunmasına destek olurken aynı zamanda nemlenmesini de yardımcı olur.

Sinoz Bronzlaştırıcı Sprey Güneş Yağı SPF15+
Sinoz Bronzlaştırıcı Sprey Güneş Yağı, içerdiği E vitamini ile cildinizi nemlendirerek ipeksi bir dokunuş sağlarken suya dayanıklı eşsiz formülü ile gün boyu mükemmel bronzluk elde etmenize yardımcı olur.

Sinoz Güneş Koruyucu Sprey Süt SPF 30
Sinoz Güneş koruyucu Sprey Süt SPF 30, cildinizi güneşe karşı korurken E vitamini ve panthenol içeriği ile nemli kalmasını sağlıyor.