Sinoz’un yeni yıl için size bir sürprizi var!

Türkiye’nin en beğenilen yerli dermo kozmetik markalarından Sinoz, yeni yıla özel indirimli setler sunuyor.

2019’u sevdiklerinin gülümsemesi ve mutluluğuyla karşılamak isteyenlerin hediye telaşı şimdiden başladı. Türkiye’nin en beğenilen yerli dermo kozmetik markası Sinoz, yeni yıla özel indirimli setler sunuyor. Kendine, sevdiklerine ve cildine değer verenlerin tercihi yeni yılda yine Sinoz olacak. Sinoz dermo kozmetik yılbaşında muhteşem bakımın sırlarını açığa çıkarıyor.

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte kutlama hazırlıkları da bütün heyecanıyla başladı. Hediye telaşına girenler için Sinoz, yeni yıla özel indirimli setleri ile 2019’u karşılamaya hazırlanıyor. Sinoz’ la yeni yıl ışıltısını cildinizde hissetmeye hazır olun!

Sinoz’ da yeni yıl indirim fırsatları ile geliyor

2019’a sayılı günler kala Sinoz, cildinize hediye edeceğiniz ürünleri tek bir çatı altında topluyor. Yeni yılda hem kendini hem de sevdiklerini şımartmak isteyenler Sinoz’un tüm ürünlerine indirimli sahip olabilecek.

Yeni yılda hem kendini hem de sevdiklerini şımartmak isteyenlere salatalık özlü yüz temizleme jeli, leke kremi ve beyazlaştırıcı krem seti sunan Sinoz, komple bakım arayanlara ise leke kremi, vücut beyazlaştırıcı krem ve çatlak kreminde gerçekleştirdiği indirimle büyük mutluluk sunuyor. Yeni yıla bakımlı ve parlak bir ciltle demek isteyenler de Sinoz’un salatalık özlü yüz yıkama jeli, bakım maskesi ve leke kremine indirimli fiyatla sahip olabilecek.