Pucca boşanmaktan vazgeçti!

Sosyal medya fenomeni ve yazar olan Pucca 2015 yılında oyuncu Osman Karagöz ile evlenmişti. Bu evlilikten Batı isminde birde tatlı mı tatlı bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Ama işler ters gidip Pucca’nın boşanmak istemesi üzerine çift sosyal medyada gündem olmuştu.

Pucca boşanmak istemişti

Pucca boşanma kararı aldığını sosyal medyada yaptığı şu paylaşımla duyurmuştu: “Osi ile evliliğin sonuna geldik. İnanılmaz direndim, yemin ederim çok uğraştım ama yok olmadı… Sonuna kadar aşık ol, çabala, çırpın yok..”

Osman bir şans daha

Osman Karagöz eşinden bir şans daha istemişti. Karagöz, şu mesajı paylaşmıştı: “Ya hacı biliyorum ben çok iyi bir adam olamadım. Bu konuşmalara nerden başlanır onu da pek çözemiyorum ama bekârken hayatımın kendi içinde en kaybolduğu anda evlendim. Düzenli hayata ayak uydurmam ilk başlarda zaman aldı. Ya evden çıkmadım a sosyal oldum ya çok sosyal olup saçmaladım. Ortasını bulamadım, daha doğrusu… Sonra karım hamile kaldı, bir dış gebelik geçirdi. İç kanamadan gidiyordu kadın. Tam o psikolojiden çıktı hamile kaldı ve ben bütün bu olanların arasında ne olduğunu anlamadan onu yalnız bıraktım. Çünkü bende neyin ne olduğunu anlamıyordum. Aptalca kararlar verdim hayatımın her evresinde olduğu gibi. Onun içten içe çığlıklarını duymadım. Sanırım bencillik yaptım biraz. Ben karımı seviyorum ve düzeleceğini biliyorum bu durumun. Biz seninle daha ne yollar aşacağız, başındayız daha dur. Ben ilk sınavda ‘kâğıdıma bakabilir miyim’ aptallığını yapmış olabilirim. Depresyonunu anlamadım, değişimine ayak uyduramadım, korktum. Bunu da atlatırız. İllet cazgır inatçı bir kadın olmana rağmen ben seni böyle seviyorum. Bir de Pınar’a söyleyin beni engellemiş direkt mesajlarım durmuyor , yürüyen yürüyene ben olsam beni bırakmazdım.”

Yeniden bir arada

Henüz daha boşanmamışken tekrar barışma kararı alan Pucca sosyal medya hesabından Eşi Osman ile paylaştığı fotoğrafının altına yazdığı yazı ile tekrar barıştıklarını takipçilerine duyurdu.

“Ya evli olup, boşananlar nasıl başardını bunu? Sevgiliyken ne güzel, arama beni diyorsun, engelliyorsun hoop bitiyor. Ama evli olunca, anamlara ne dicez, düğün ne kadara mal oldu biliyor musun sen, coçuğu iki dakika göreyim derken aaaa evliyken daha az goruşuyormuşuz. Aynı evin icinde bazen Batı’yı fark etmezdi. Simdi günde 7 kez oğlumu özledimmmm, evladımmmmm! Boşanma kararı, aldatma dışındaysa başakaları da ciddiye almıyor. ‘Aldattı mı?’ ‘Yooo götu yemez’ ‘aa o zaman ne olacak ya!’ Çünkü bir iliski sadece karı-kiz varsa bitermiş gibi bir izlenim var . Benim depresyonum uzun sürdü, o bu süreçte beni anlamadı, taşınma isteklerim onu yordu. Bir çocuğunun oldugunu farkına varamadı. Tartışmalar başladı, ikimiz zaten yarım akilli olunca o kavgalar köpürdü de köpürdü. Daha doğrusu kafam şişti. Çünkü tartışırken asla susmuyor, asla asla asla. Bir de gürleyerek konuşuyor, başım ağrıyor ne yapayım. Ayrılık en mantıklısı gibi gelmişti. Hala öyle, sadece o kadar çok görüşüyoruz, ne anlamı var ayrılmanin oldu. Mahkeme olana kadar deneyelim dedik. 

Ya aslinda bunu da yazmazdim da gotunun fotograflarini, memelerini, hatta kukusuna atan kardeslerim. İyi niyetinizden (?) yapiyorsunuz biliyorum. Bu ozguveninizin de hastasiyim, bi izin verseydiniz bosansaydik. Ay hayir, ben Osi gotu basi dagitir demistim ama ne merakliymissiniz anlamadim yani. Sizden daha cok ama sinsilere kirginim. Adama, ‘Bati’yi onun elinden al, Bati onunla mutlu degil’ yazmalar. Eski kitaplarimdan sayfalari yollayip, ‘nasil boyle biriyle evlenirsin’ demeler. Cunku biliyorsunuz Osi, royal ailesinin bir ferdi :unamused: gercekten o yazdiklarinizi okumayacagimi mi dusundunuz? Bi de kizlar, ya siz manyak misiniz neden gotunuzun fotografinizi cekip dagitiyorsunuz. Yatin kalkin dua edin, kiz kardeslik benim icin erkeklerden daha onemli. Bi de fake degilim diye suratinizi atmissiniz. Az once biri yine ‘bati anasiyla mutlu degil, sizle nasil guzel bla bla’ yazmis, ona sinirlendim de bu kadar uzun yazdim. Belki sinirim gecsin silerim. Bilmiyorum. Evlilik zormus ya, surekli olumlu dusunmek zorundasin, devamli affetmeye meyilli, ilimli, yumusak, verici olmalisin. Offf o da sıkıcı ya.”