Komik Instagram atışmaları: Blake Lively & Ryan Reynolds

Ünlüler dünyasının en gözde çiftlerinden biri olan Blake Lively ve Ryan Reynolds günümüzde en yaygın sosyal medya araçlarından biri olan Instagram üzerinden birbiriyle sık sık dalga geçiyor.

Komik Instagram atışmaları: Blake Lively & Ryan Reynolds

Ünlüler dünyasının en gözde çiftlerinden biri olan Blake Lively ve Ryan Reynolds günümüzde en yaygın sosyal medya araçlarından biri olan Instagram üzerinden birbiriyle sık sık dalga geçiyor. İşte karşınızda Komik Instagram atışmaları: Blake Lively & Ryan Reynolds

1. Aşkları nasıl başladı?

Üzerinde ‘Araştırmalar gösteriyor ki eğer örümceklerden korkuyorsanız odanızda birini bulma ihtimaliniz yüksek. Ben Ryan Reynolds’tan korkuyorum.’ yazan bu fotoğrafı Blake Lively; ‘Her şey bir örümcekle başladı…’ açıklamasıyla paylaştı.

2. Romantik doğum günü kutlamaları:

Ryan Reynolds, eşinin doğum gününü kutlamak için çok romantik bir yöntem bulmuş gibi görünüyor. Beraber oldukları bir fotoğraftan Blake’i neredeyse tamamen keserek ‘Doğum günün kutlu olsun benim muhteşem eşim!’ açıklaması ile Instagram’da paylaşarak viral oldu.

3. İntikam soğuk yenen bir yemektir:

Aynısını Ryan Reynolds’ın doğum gününde yapan Blake Lively, fotoğraf açıklamasına ‘Doğum günün kutlu olsun, bebeğim.’ yazdı.

4. Blake vazgeçmiyor:

Asla yılmadan kocasıyla dalga geçmeyi sürdüren Blake Lively, Ryan Reynolds motor kullanmanın kuralları ile ilgili bir paylaşım yaptıktan sonra, Ryan’ın motosikleti üzerindeyken olan bu fotoğrafını ‘Çünkü o yoruldu zaten! @vancityreynolds az önce çok güzel tavsiyeler verdi ama bir detayı paylaşmayı unuttu!’ açıklamasıyla paylaştı.

5. Her haliyle sevmek:

Ryan Reynolds ise daha çok Blake Lively’yi sinir edecek içerikler paylaşıyor. Blake’in bir filminin setinde çekilen bu fotoğrafı ‘Filtresiz’ etiketiyle paylaşmıştı.

6. Rönesans tablosu:

Deadpool filminin vizyona girmesine yakın bu fotoğrafı paylaşan Blake; ‘İşte bu haftanın ‘Kim daha iyi taşımış?’ bölümü… Reynolds Reynolds’a karşı, ben oyumu yeniden çekilen versiyonuna veriyorum: sadece maskeyi giyerse.’ yazmıştı.