Moto G5S Plus 13 MP çift arka kamerası ve fotoğrafları kusursuz hale getiren iyileştirme özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğraflar yepyeni bir boyut kazanacak.

 

Moto G5S Plus ile çekici fotoğraflar

İstanbul, 16 Kasım – Motorola’nın yeni serisi Moto G ailesinin göz bebeği  G5S Plus, fotoğraflarınızı baştan yaratmanız için üstün özelliklerle geliyor. Akıllı otomatik odak modu ve fotoğraf iyileştirme gibi bir dizi özelliğe sahip Moto G5S Plus ile çektiğiniz fotoğraflar artık çok daha çekici hale geliyor.

Arkasında yer alan 13 MP çift kamera, neredeyse profesyonel bir SLR kamerayı avucunuza sığdırırken, telefonun önünde yer alan LED flaşlı 8 MP geniş açılı selfie kamerası ise en mükemmel selfie’yi yakalamanıza yardımcı oluyor.

Etkileyici portreler

Kristal netliğinde çektiğiniz fotoğraflarınızı birbirinden güzel flu arka plan efektleri ile zenginleştirebilirsiniz. Bulanıklaştırmadan renk sıçratmaya kadar birçok sayıda göz alıcı efektle gelen akıllı telefonda, etkileyici portreler çekip fotoğraflarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Eğer aynı tür selfie’lerden sıkıldıysanız, panoramik modu sayesinde selfie’lerinizi çok daha yaratıcı bir hale getirebilirsiniz.

3000 mAh bataryası ile şarj derdi olmadan telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca TurboPower™ şarj cihazına sahip Moto G5S Plus sadece 15 dakikalık şarj ile 6 saate kadar pil ömrü sunabiliyor.Ayda sadece 56,99 TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell mağazalarında satışta!