Doğanın insana sunduğu sağlıklı yaşamın ve genç görünmenin sırlarını kişisel bakım ürünlerine taşıyan Türkiye’nin koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer, Macadamia ürünlerini tanıştırıyor. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Macadamia Yağlı Şampuan, Doğal  Yağlı Duş Jeli ve Doğal  Yağlı El ve Vücut Losyonu yüksek Omega-7, Oleik Asit, E vitamini ve Linoleik Asit içeriğiyle saçınızın ve cildinizin onarılmasına ve gençleşmesine yardımcı olur.

Anavatanı Avusturalya olarak kabul edilen ve fındıkgillerden olan Macadamia, gençleşme ve cilt yenilenmesi konusunda devrim niteliğinde başarı sağlıyor. Klasikleşen kokularının yanı sıra yeni ve farklı kokularıyla da kullanıcıya şaşırtıcı deneyimler yaşatan Eyüp Sabri Tuncer, ürün seçenekleriyle kişisel bakımınız için farklı çözümler sunar.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Macadamia Yağlı Şampuan, Doğal Macademia Yağlı Duş Jeli ve Doğal Macadamia Yağlı El ve Vücut Losyonu yüksek Omega-7, Oleik Asit, E vitamini ve Linoleik Asit içeriğiyle saçınızın ve cildinizin onarılmasını ve gençleşmesini sağlar.

Eyüp Sabri Tuncer ve Doğal Macadamia Yağlı El ve Vücut Losyonu

Macadamia’nın yüksek antioksidan özelliği özellikle cilt bakımı için idealdir ve yaklaşık %22 oranında “Omega 7” içeren özü ile ciltteki kırışıklıkların giderilmesinde ve genç bir görünüm kazanmasında anti ageing etkisi yaratır. Yaşlanma, hava sıcaklık farklılıkları ve stres nedeni ile cildin kaybettiği tüm bileşenleri geri kazandırmaya yardımcı olur.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Macadamia Yağlı Şampuan

%100 Doğal Macadamia Yağı içeren formülü ile boya, röfle ve renk açıcı işlemlere maruz kalan
saçlarınızı içeriğindeki Omega 7 sayesinde canlandırır, besler, kolay şekle girmesine ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Macadamia yağının hidrasyon özelliği ile mükemmel bir nem mıknatısı görevi görür. Saç renginin uzun süreli kalıcılığını destekleyen özel UV koruyucu aktifler ile saçınızın güneş ışınlarından ve yüksek sıcaklığın neden olduğu olumsuz etkenlerden korunmasını sağlar. Paraben içermeyen özel formülüyle, boyalı saçlar için günlük kullanımına uygundur.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Macademia Yağlı Duş Jeli

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Macadamia Yağlı Duş Jeli, içeriğinde bulunan Omega-7, Oleik Asit, E vitamini ve Linoleik Asit bakımından zengin %100 doğal macadamia yağı ile cildinizi besler ve nemlendirir. Cildinize uyumlu pH yapısı, bol köpük yapıcı içeriği ve doğal kaynaklı aktiflerin yardımı ile cildinizde etkin bir temizlik sağlarken güçlü ve aromatik kokusu ile de ferahlık sağlar. Tüm cilt tiplerinde günlük kullanım için uygundur.

Eyüp Sabri Tuncer’in macadamia yağlı ürünlerinin formülünde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı, uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılan test sonuçları ile kanıtlanarak Avrupa Vegan ve Vejetaryenler Birliği tarafından verilen V-LABEL ile sertifikalandırılmıştır.