Retro tarz modern teknolojiyle buluştu: POP Keys Klavye ve POP Mouse

‘’Logitech POP Serisi, moda ile teknoloji arasındaki bağı güçlendiriyor.’’

Modayı ve teknolojiyi eğlenceli bir şekilde bir araya getiren POP Keys Klavye ve POP Mouse son zamanların en trend ikilisi. Kullanıcı deneyimini merkeze alarak günün trendlerini belirleyen Logitech, geliştirdiği POP Keys Klavye ve POP Mouse ile masasında stil arayan kullanıcıların beklentilerine cevap veriyor. Kullanıcıların kişisel tarzlarına katkı sunan ürünler, özgün tasarımı sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Retro tarzıyla farklılaşan POP Keys Klavye ve POP Mouse, çalışma rutinine neşe katan aksesuar serisinin en yeni üyeleri olarak kullanıcıların hayatındaki yerini alıyor.


Logitech Stüdyo Serisinin en yeni üyeleri olan POP Keys Klavye ve POP Mouse, canlı renkleri ve eğlenceli tasarımlarıyla kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor. Stil sahibi kullanıcıların tarzına tarz katan ürünler, minimalist yapıları sayesinde alandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Verimliliğin eğlence ile harmanlanmasına imkân sunan ürünler, özelleştirilebilir emoji tuşlarıyla yepyeni bir yazma deneyimi yaşatıyor. Çalışma alanına yenilik katmak ve motivasyonununu artırmak isteyen herkes için ideal bir tercih olarak öne çıkan POP Keys Klavye ve POP Mouse, özel emoji tuşları sayesinde kullanıcıların kendilerini kolaylıkla ifade etmeleri için özgürlük alanı sunuyor. Çalışma rutininin yeniden tanımlanmasına olanak tanıyan ürün serisi, mekanik tuş takımıyla masa düzenine şıklık katmanın yanı sıra dayanıklılığı ve uzun pil ömrü ile beğeni topluyor.

Çalışma Alanları Yeniden Yorumlanıyor

Kullanıcıların çalışma alanlarını yeniden yorumlarına imkân tanıyan POP Keys Klavye ve POP Mouse, herkese kendi özgün dünyasını oluşturabilme olanağı sağlıyor. Fark yaratan özellikleriyle keyifli bir yazma deneyimi sunan ürünler, üretkenliğin el altındaki en büyük destekçileri oluyor. Kendilerini oldukları gibi ifade etmek isteyen kullanıcıların her zaman yanında olan ürün serisi, verimliliği ve kişisel stili üst seviyelere taşıyor.

Çalışma Alanına Renkleri Dahil Etmenin Yolu POP Serisinden Geçiyor

Kişiselleştirilmiş alanlara canlılık katan POP Keys Klavye ve POP Mouse, Daydream, Blast, Heartbreaker renk seçenekleriyle geliyor. Daydream, mint, lila, beyaz ve güneş sarısının bir araya gelmesiyle yaz esintisi hissi uyandırırken; Heartbreaker ise neon mercan ile canlı ahududu renkleriyle fikirlerini daima savunanlara ilham kaynağı oluyor. 2021 yılında farklı bir renk ikilisiyle karşımıza çıkan Pantone, güçlü griyi ve aydınlatıcı sarıyı bir araya getirmişti. Bu iki farklı rengin yakaladığı uyumla tasarlanan Blast, siyah, gri ve nostaljik oyun salonlarından esinlenilen sarı renklerin iddialı kombinasyonu ile retro ruhunu sergiliyor.

 

EMOJİDE LOGITECH DEVRİ

POP Keys Klavye’de dördü klavyenin kendisinde olmak üzere sekiz adet özelleştirebilir emoji tuşu bulunuyor. Duygu dilinin dijitalleştiği bir devirde, gülen emojiden, kalp gözlü emojiye kadar, birçok duyguyu ve durumu emojilerle ifade eden kullanıcılar, Logitech Options Yazılımı’nı kullanarak bu tuşları hoşlarına giden herhangi bir mevcut emojiye atayabilir veya arkadaşlarıyla sohbet ederken geniş bir emoji kütüphanesinden seçim yapmak için emoji menüsü tuşuna dokunabilir. POP Mouse ise emoji menüsünü tek dokunuşla rahatlıkla açan ve özelleştirilebilen dahili bir tuşa sahiptir.


Kompakt POP Mouse İster Masada İster Çantada

Sevimli ve kompakt POP Mouse, çantaya veya cebe kolayca sığıyor ve zihin okuyormuşçasına yüksek hassasiyetten hızlı kaydırma moduna geçerek bir kaydırma hareketiyle uzun sayfalar arasında hızla gezinmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda, avuca kolayca sığan yumuşak hatlarıyla iyi hissetmeyi de sağlıyor. Günlük işleri renklendiren ve 3 seçeneği bulunan POP Mouse, eğlenceli bir masa alanı oluşturmaya yardımcı olan hoş bir tasarım sunuyor. POP Mouse, basit bir kopyala – yapıştır hareketiyle farklı cihazlar arasında kolayca metin, resim ve dosya aktarımı yapmak için kullanılan Flow yazılımını da destekliyor.


Retro Daktilo Tarzındaki Mekanik Tuşlar ve Yeni Nesil Kısayollar

POP Keys Klavye, retro daktilo tarzındaki mekanik tuşlarla bağımlılık oluşturan yazma deneyimi sunuyor. Parmaklar tuşlar arasında sekerken tuşlara her basışta mekanik tıklamaların sesi duyuluyor. POP Keys’in retro görünümünün altında ise modern bir teknoloji yatıyor. Yeni nesil kısayol tuşları ile ekran alıntısı yapmayı, sesli dikteyi, uzun bir toplantıda mikrofonunun sesini kapatıp/açmayı ve çok daha fazlasını tek bir dokunuşla gerçekleştirmeye yardımcı oluyor.

Her İkisiyle, Tablet, Telefon ve Bilgisayara Aynı Anda Bağlanma İmkanı

Her iki POP ürünü de Bluetooth veya Logi Bolt kablosuz alıcı aracılığıyla aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor ve cihazlar arası kolayca geçiş yapılabiliyor. Her ikisi de, Logitech ürünlerinin bir imzası olan dayanıklılık ve uzun pil ömrüne sahip. Minimalist Pebble M350 Mouse, K580 ve K380 Klavyelerin de bulunduğu Stüdyo Serisi’nin en yeni ürünleri olan POP Keys, macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS ve Android ile tam uyumlu çalışırken, POP Mouse ise Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS ve Linux ile tam uyumlu çalışıyor.