“Anneler Günü’ne Özel Hediyeli Voonka Coffee Collagen Paketi”

Tüketicilerini kollajenin faydalarıyla buluşturan Voonka Collagen serisi; Anneler Günü’ne özel hazırladığı Hediyeli Voonka Coffee Collagen paketiyle annesine kollajenden gelen güzelliği hediye etmek isteyenlerin tercihi oluyor. Voonka Collagen Anneler Günü özel paketinde 30 Saşe Kahve&Krema Aromalı Coffee Collagen’e ek olarak 50 ml Voonka Collagen Biocosmetics Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi ve Anne&Çocuk Bilekliği yer alıyor.

Annelerimiz bizim her şeyimiz. Onlara duyduğumuz sevgiyi göstermek için Anneler Günü’nden daha iyi bir zaman olamaz! Bu yıl da benim annem bitane diyerek annenize  gelen güzelliği hediye edin.


Voonka Collagen serisi Anneler Gününe Özel olarak hazırladığı  Coffee Collagen paketi ile annenize aradığı kollajen desteğini sunuyor.
Voonka Coffee Collagen; içeriğindeki
2.500 mg Tip I hidrolize kollajen ile kahve keyfine ek olarak 30’lu kutusunda satılan saşeleri ile kullanıcısına günlük ihtiyacı olan miktarı kolay şekilde yanında taşıma fırsatı ve el değmeden üretilmiş ürünü yine içeriği dış etkenlerle temas etmeyecek şekilde tüketme imkanını veriyor. Tüm kahve severlerin günde 2 kez 1’er saşe olarak sıcak ve soğuk kahvelerine ekleyebilecekleri şeker ilavesiz kahve-krema aromalı Voonka Coffee Collagen lezzet ve sağlığı bir arada sunuyor.

Hediyeli Voonka Coffee Collagen paketinde yer alan bir diğer ürün olan atelocollagen içerikli Voonka Collagen Biocosmetics Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi içeriğinde özel olarak tasarlanmış Atelocollagen; kırışıklıkların azalmasına, cildin nemlendirilmesine, sıkılaşmasına ve canlanmasına yardımcı olur. Cildin elastikiyetini destekleyerek yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olan Voonka Collagen Biocosmetics Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi tüm cilt tipleri için uygun olup; paraben, renklendirici ve silikon içermiyor.

Hem annenize hem size özel kollajen desteği sunan ve sınırlı sayıda satışa çıkan Anne&Çocuk bilekliği hediyeli Voonka Coffee Collagen Paketini sadece eczanelerden temin edilebilir; Voonka Collagen ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için voonkacollagen.com’u ziyaret edebilirsiniz.
Voonka Coffee Collajen Paketi: 390 TL

Yeni Voonka Collagen Biocosmetics Serisi

Türkiye’nin ilk ve en geniş kollajen serisine sahip kollajende uzman markası Voonka Collagen, farklı dozlarda ve formlarda kollajen içeren ürün grubu ile farklı yaşlardaki kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına çözüm sunmaya ve tüketicilerini yeni ürünler ile buluşturmaya devam ediyor. Voonka Collagen serisi yüksek biyolojik uyumluluğa sahip bir kollajen olan atelocollagen içerikli Biocosmetics serisi ve seride yer alan altı yeni ürünü ile içten dışa cilt değişimi sunuyor.