Kişisel bakım marketlerinde Gratis dediniz

Kişisel bakım marketlerin son yıllarda ülkemizde hak ettikleri noktaya yavaş yavaş ulaştı. Dünyaca ünlü birçok markayı bünyesinde barındıran marketler bununla sınırlı kalmayıp kendi ürünlerini de yaratmaya başladı. Women’s Sytle Türkiye olarak sosyal medya üzerinden kişisel bakım marketleri arasından " Watsons mı? Gratis mi? " dedik, takipçilerimiz Gratis'i seçti. 

Kişisel bakım marketlerin son yıllarda ülkemizde hak ettikleri noktaya yavaş yavaş ulaştı. Dünyaca ünlü birçok markayı bünyesinde barındıran marketler bununla sınırlı kalmayıp kendi ürünlerini de yaratmaya başladı. Women’s Sytle Türkiye olarak sosyal medya üzerinden kişisel bakım marketleri arasından ” Watsons mı? Gratis mi? ” dedik, takipçilerimiz Gratis’i seçti.

Women’s Style Türkiye olarak yaptığımız ve artık sürekli olarak yapaya devam edeceğimiz sosyal medya araştırmamızda amacımız öncelikli olarak sizlerle birlikte sohbet etmek. Yani siz değerli takipçilerimizle sosyal medya üzerinden sohbet etme fırsatı bulmak ve bu sırada gelen cevaplarla iletişimimizi güçlendirmek. Sadece sizlerle değil, sizlerin de kendi aranızda yaptığınız sohbetleri takip ederek hem keyifli anlar yaşıyoruz hem de sizin düşüncelerinizi öğrenmiş oluyoruz.

Sizden gelen yorumlarda Gratis’in Watsons’a göre daha fazla şubesi daha fazla mağazası daha fazla indirim yapmasından dolayı araştırmamızı Gratis kazanmış oldu.

Watson ise sizlerden yorumlara göre daha fazla çeşitliliğe sahip olmasıyla rakibinin önünde yer aldı.

Artık sıklıkla düzenleyeceğimiz bu anketler için sizlerden gelecek talepleri de dikkate alacağız.

Bizi takip etmeye devam edin….

http://www.womensstyletr.com/category/haberler/