Magnum Store, bu yıl bir ilke imza atarak kış mevsiminde de haz tutkunlarıyla buluşuyor. 25 Kasım tarihinde kış sezonu açılışını gerçekleştiren Magnum Store, yenilenen menüsünde sürpriz tatlılar ve içecekleri misafirlerinin beğenisine sunuyor. Kış aylarının büyüsünü yansıtan dekorasyonuyla da dikkat çeken Magnum Store, ilk kez yıl boyunca haz tutkunlarına eşsiz lezzet deneyimini yaşatıyor.

Senin sıcak çikolatan hangisi?Magnum Store, bu kış en lezzetli sıcak çikolataların adresi oluyor. Magnum Store’un yeni sıcak çikolata çeşitlerinden Hot Chocolate White, beyaz çikolata tutkunlarının aklını başından alıyor. Hot Chocolate Gingerbread kış mevsiminin vazgeçilmez lezzetleri zencefilli kurabiye ve sıcak çikolatayı aynı fincanda buluşturuyor. Hot Chocolate ise klasik lezzetlerden vazgeçemeyenler için haz dolu sohbetlere eşlik etmeyi bekliyor.

Eşsiz tatlılar, doyumsuz lezzetler

Magnum Store’un yenilenen menüsü sürpriz tatlılar ile dolu! Chocolate Bomb Karamel ve Chocolate Bomb Frambuaz, Charlotte, Chocolate Rhapsody ve Winter Power ilk kez Magnum Store’da sunulacak orijinal lezzetler arasında yer alıyor.

Çıtır külah ve badem yatağında altın yaldız çikolata kaplı Magnum dondurmasını saklayan Chocolate Bomb Karamel ve Chocolate Bomb Frambuaz; sıcak karamel ya da frambuaz sosuyla buluşunca tadına da görüntüsüne de doyum olmuyor.

Winter Power; sütlü çikolatalı Magnum ile pişmaniye, kestane şekeri, krep rulo, kuru çilek, bitter çikolata kaplı portakal ve inci tanelerini buluşturuyor. Chocolate Rhapsody brownie, beze, fındık kaplı muz parçaları ve sütlü çikolatalı Magnum ile damaklarda lezzet fırtınası yaşatıyor. Beyaz çikolatalı Magnum, frambuaz makaron, taze ahududu ve Savoiardi bisküvi, krema ve frambuaz sosu bir arada sunan Charlotte ise meyveli lezzetleri sevenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Magnum Store, sıcak ve soğuk kahve seçenekleriyle de haz tutkunlarını Magnum çikolatasının farklı sunumlarıyla buluşturmaya devam ediyor. “Benim Magnum’um” seçeneği de Magnum Store dondurma barında kendi Magnum’unu yaratmanın hazzını yaşamak isteyenleri bekliyor.