Kıyafetlerinizi hangi ayakkabıyla tamamlayacağınız konusunda tüm ikilemleri, İLVİ ile bir kenara bırakın!

Ayakkabı tutkusundan ilham alan İLVİ, birbirinden şık, sportif, casual ve stiletto model seçenekleri ile yeni sezona merhaba diyor, kadın ve erkek modasında sonbahar stilinize yeni bir bakış getiriyor.
Sonbahar mevsiminin karşı konulamaz renklerini ve heyecanını tasarımlarına yansıtan İLVİ, stilinize minimal bir dokunuş yaparak şıklığı ve konforu bir araya getiren modelleri ile tarzınıza eşlik ediyor.

Sonbahar stilinizi İLVİ tasarımları ile bütünleyin!


Zamansız tasarımlara yer veren İLVİ’nin sonbahar koleksiyonunu, toprak tonlarından kırmızıya, bejden siyaha kadar her ana her stile eşlik edebilecek renk paletinden oluşuyor.
2021 Sonbahar koleksiyonunda, Ambrosia, Adelia, Onix modelleri ile kalın tabanlarla sıra dışı tasarımlara, Yorgo modeli ile zincir modasına ve Elloise modeli kare burun modasına atıfta bulunan İLVİ, zamansız şıklık sunuyor.
Birbirinden şık tasarımları ile ister davette, ister şehrin sokaklarında her daim şıklığı mümkün kılan İLVİ, stilinizdeki zarif kodları yeniden yazıyor.


Güçlü ve elegan yansımaları stiline taşımak isteyenlerin ilham kaynağı olan İLVİ, tasarımları ve yüksek doz konforuyla ne stilinden ne de rahatından ödün vermeyenlerin favorisi.
Sezon koleksiyonlarına göre tasarlanan el yapımı, hakiki deri tasarımlarla, en titiz ellerden geçerek moda dünyası ile buluşan İLVİ ile modayı hisset!