Christian Louboutin Asyalı sanatçıları destekliyor

Dünyanın en popüler ayakkabılarını tasarlayan Christian Louboutin, Filipinler’den ilham aldığı yeni çanta koleksiyonunu tanıttı. Yeni koleksiyonunda ayrıca Asyalı sanatçıları da destekliyor.

Markanın yeni tanıttığı çanta koleksiyonu Filipin kültürünü yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda kadın sanatçıları da destekliyor. Asya gezisinden sonra oranın hayatını yansıtan bir çalışma hazırlamak isteyen Louboutin, Swarovski kristalleri ile tasarlanan Piloutin adlı clunt ve alacalı desenli Minilacaba adında iki çanta üretti.

Çantalardaki tasarımları yapmak için Filipinli sanatçılar ile bir araya gelen Louboutin, GREAT Women ve ASEAN ile partnerlik yaptı. Asya kadın sanatçılarının ekonomik durumunu iyileştirmeyi hedefleyen organizasyonlar, Louboutin ile bir araya gelerek kadın sanatçıların bu tasarımlarını dünyaya yaymak istiyor.

Tüm dünyadaki Louboutin mağazalarında sadece 10 tane üretilen Piloutin clutchları hızla tükeniyor. Manilacaba çantasının fiyatı ise $1,590 ve kazançların %10’u Great Women ve Asean organizasyonlarına bağışlanacak.

1. Christian Louboutin imzalı çantalar

2. Christian Louboutin imzalı çantalar

3. Christian Louboutin imzalı çantalar

4. Christian Louboutin imzalı çantalar