Hakan ve Gizem Hatipoğlu çiftinin bebekleri dünyaya geldi

‘Var mısın Yok musun’ yarışması ile ünlenen Hakan ve Gizem Hatipoğlu çifti çocuk sahibi oldu. Kızları dünyaya gelen ünlü çift, bebeklerine ‘Lila’ adını verdi.

Gizem Hatipoğlu ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Doğum sonrası ilk fotoğraf bir televizyon programında yayınlandı. Programa telefonla bağlanan Hakan Hatipoğlu duygularını dile getirdi.

“Gerçekten çok mutluyum”

Hakan Hatipoğlu mutluluğunu; “Çok mutluyum. Hayatımda yaşayabileceğim en büyük duyguyu yaşadım. Doğuma da girdim. O heyecanı Gizem ile birlikte yaşamak istedim. Allah nasip etti. Gerçekten çok mutluyum. Normal doğum oldu. Gizem ne kadar kuvvetli olduğunu gösterdi. Diyecek bir şey de bulamıyorum. Hem ailemize, hem ülkemize layık olabilecek bir çocuk yetiştirmek için yola çıktık. Bunun nasıl bir duygu olduğunu size anlatamam. Lila’yı gördüğümüzde ağladık. Biz ismini de koymamıştık. Doktor ‘Hakan kordonu kes’ dedi. Gizem’e bakıp ‘adı ne olsun dedim’, ‘Lila’ olsun dedi. Yüzüne bakıp karar vermek istedik. Biz hastaneye bir gece önceden geldik. Gizem’in tansiyonu yükselmişti. Doğumun başladığını görünce gerekli hazırlıklar yapıldı. Çok güzel ve yorucu olmayan bir süreç yaşadık” ifadeleriyle anlattı.